Méďa (2012)

Tohle prostě (ani okrajově) není můj styl humoru. Naprosto nechápu šílenství kolem tohohle filmu.. Jako plyšovej medvídek co mluví? Jsou všichni sjetí?

Jak ukrást nevěstu (2008)

Hóóódně nenáročnej žánr..ale co, já to sem tam snesu. S 52% procenty, co tu jsou, souhlasim.

Zlomené město (2013)

Děsně se mi líbí, jakej je Mark Wahlberg rváč. Na první pohled vypadá prťavej a zakomplexovanej, ale porvat se umí takovym mužnym způsobem. Skvělej byl ale i starosta Crowe. Lepší thriller. 73%

Jmenuji se Khan (2010)

Neuvěřitelně silnej film. Pro mě něco mezi Forrestem Gumpem a Milionářem z chatrče. Ale upřímně, kam se na to Milionář z chatrče hrabe! Nenávist a zloba bývá často na obou stranách, vždyť i mince má rub a líc. Dovedlo mě to k zamyšlení, bylo to reálný a tak dojemný..! Však jsem taky půlku filmu probulela. Top!

Na divoké vlně (2012)

Celý mi to bylo moc sympatický! Napínavý, mělo to spád a zajímavý herce. Spokojenost :)

Pařba na třetí (2013)

První dva díly to nepřebije, ale jó - smála jsem se. A ten konec mezi titulkama byl nejvíc:)

Hranice (2007)

Tenhle kousek na mě vážně zapůsobil. Žádné zajímavé herecké výkony tam sice nenajdete, ale je to silný příběh těžké doby. A ten konec, uf!

Mama (2013)

Celou dobu se mi to fakt moc líbilo, jenže ten až moc šťavnatej konec tomu u mě ubral hvězdu. Jinak ale obzvlášť perfektní byla mladší holčička Lilly, jejíž děsivej úsměv by mě asi vážně donutil k odchodu z místnosti :)

Sedm psychopatů (2012)

Bylo to divný. Přestože vůbec nevim, co si o tom myslet, tak to už znova vidět nepotřebuju. Nechytlo mě to, byla to obrovská změť dějových linií a vyvrcholení mě na kolena taky zrovna nedostalo. 45% a ani o ťuk víc