Den zrady (2011)

Jako já v podstatě nemám co vytknout. Ryan a George byli super a závěrečná katarze nastala..jen mě ty politický filmy obecně tak nějak moc neberou.

Hra pro jednoho (2012)

!! Bez špetky fantazie, absolutně d3m3ntní (pardon) dialogy. "Ženská je zticha na diskotéce, kde všichni řvou a chlap jí řekne drž hubu..?" "Nájemnej vrah zachrání nájemnýho vraha?" ..jako proč? je tam jedna blbina za druhou.. Asi to psal pěknej pitomec, a ještě větší to mohl podle takovýho usekanýho scénáře natočit. Ztráta času! A já si jdu do kasičky hodit hodně peněz za ošklivý vyjadřování :-D

Temný rytíř povstal (2012)

Absolutní špička! Kamera, efekty, scénář..všechno bylo na jedničku. Bála jsem se, že mě to po tom posledním díle s Jokerem zklame, ale nakonec ani trochu. S ničím jsem neměla vyloženě problém, a proto s radostí musim hodnotit plným počtem.

96 hodin: Odplata (2012)

Sice hodně béčkovej film s trapnýma a opakujícíma se dialogama, jenže ten Liam Neeson v roli starostlivýho taťky má prostě šťávu. 65%

Striptýz (1996)

Žádná hloubka, ale nejnádhernější Demi. Tady je nejkrásnější, v G. I. Jane nejdrsnější a v Mr. Brooks nejlepší.

Lesní duch (2013)

Uf! Horor jak se patří.. Vážně! Hodně dojmů mám nejspíš i z toho, jak za mnou lidi křičeli, nicméně ani já jsem se místy nekoukala, a přesto to byl nejhumusáčtější film poslední doby. Občas absurdně vtipný, často děsivě odporný. A ty trapný dialogy s obludou jsem vytěsnila..je přece jasný, že tenhle film nikoho kulturně nevzdělá :) No, když od hororu nečekáte závratnou intelektuální výši, nezklame vás to. 70%

Varieté (2010)

Na příběhu nic nového k vidění - "Jak Popelka ke štěstí přišla". Ale ten zpěv byl parádní. Christina to prostě umí a moc hezky se na to koukalo = 80%.