Cesta do středu Země (1999) (TV film)

Já tyhle mystery dobrodružný filmy prostě můžu! I když to bylo natočený lacině mizerným televizním způsobem, bavilo mě to. A to je základ. Mohl tam být trošku rozpracovanější příběh s těmi ještěry, ale jinak podle mě nadprůměrnej televizní film. Jules Verne mě baví na všechny způsoby. Ještě bych si přála, aby někdo zpracoval knížku Podzemní říše od Rollinse, to by byla pecka!

Atlantida: Tajemná říše (2001)

OMG! Čekala jsem klasickou disneyovskou pohádku ve stylu Aladinova lampa nebo Bambi a ono to vypadalo spíš jako ty strašný japonský haťa paťa pohádky. Ty létající stroje a obleky alá vetřelec na mě byly moc.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Hobit je nádherně barevnej stejně jako Pán prstenů (nejsem jeho fanda, ale zase nemám nic moc proti). V kině to bylo nádherné pokochání pro oči, ale musím říct, že posleních 45 minut jsem už pořád čučela na hodinky a nevěděla, jak si sednout. Bylo to únavně dlouhý, a spoustu scén bych proto úplně vypustila nebo značně zkrátila. Nj, ta dramatičnost! 75%

Gamer (2009)

Gerarda mám ráda a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Prostě utopická společnost, která se baví zvrhlostma. Bojové scény byly natočené naprosto nepřehledně, ale jinak se mi to líbilo. A tlusťoch ovládající Kablovu ženu byl geniálně nechutnej.

Klub vyděračů (2007)

Hra s nevěrou byla o dost lepší než tohle, nicméně ušlo to. Dobrý.. → průměr.

Anna Karenina (2012)

Tvůrci se pokoušeli obzvláštnit klasiku a já si tak nějak nejsem jistá, jestli se jim to povedlo. Na začátku jsem si i já sama připadala hodně zmatená, a proto si dovedu představit, jak mimo asi museli být diváci, kteří příběh Anny vůbec neznali. Kamera byla na můj vkus až moc toulavá a posledních deset minut bylo zbytečně moc hysterických. Možná na tohle zpracování ještě změním názor, Keira byla totiž vážně přirozeně krásná. Ovšem už teď jsem si jistá, že klasičtější Anna Karenina v podání Sophie Marceau z roku 1997 byla mnohem mnohem lepší. PRO MĚ

Holky na tahu (2012)

Přehrávající herci, nesmyslnej scénář a vůbec..ten, kdo to psal musel bejt sám pěkně sjetej! Uff

Chata v horách (2012)

Wau, konečně nějakej horor, kterej jsem se zájmem dokoukala! Celou dobu jsem si říkala sakra WTF..? Ale vyplatilo se to a já za ten bezprecedentní přístup dávám 80%, což je u hororu luxusní.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Četla jsem knížku, i přesto to u mě film ustál a líbil se mi. Něco samozřejmě chybělo, ale jako celek to byla paráda. Nebylo tam už tolik cukrování a velká část byla věnována akci. Jo a fakt nevim, proč na to kouká někdo, kdo to nemá rád. Využijte čas líp než pruzením ostatních a pomlouváním filmu, kvůli romatickýmu námětu.

Slova (2012)

...ještě nad tím dumám = velkej úspěch :) Jinak velmi inspirativní a skvěle natočený příběh o jednom životním rozhodnutí.. "Nechat události plynout, nebo zakročit?"