Žena v černém (2012)

Líbilo by se mi to víc, kdyby Radcliffe nechodil půl filmu po domě jenom sem a tam. Konec byl skvělej.

Den před krizí (2011)

Pro mě to bylo o ničem. Žádná zábava, akce, ani finty. Prostě nudnej život makléřů, kteří tomu říkají "adrenalin". No ve skutečnosti možná, ale v tomhle filmu ani náhodou.

Přenašeči (2009)

Čekala jsem o dost jiný průběh, takže mě vývoj překvapil. Mělo to ale smysl, šlo to odněkud někam a nuda to nebyla. Takže asi průměr. 52%

Nezvratný osud 5 (2011)

Kupodivu to nebylo tak okoukaný, jak jsem myslela. Existuje tisíc a jedna nehoda, takže spousta srandy při zabíjení všech hrdinů. A to napětí z očekávání je prostě špičkový. Navíc to bylo na konci hezky zacyklený.

Válka Bohů (2011)

Když je dostatečně ubohej námět..nikdo s tím nic nezmůže..

Vrtěti ženou (2011)

Romantická komedie trochu jinak. Vážně mě to bavilo, bylo to neotřelý a vtipný. Kombinace 19.století a vibrátoru byla prostě fakt kouzelná. Zpočátku jsem ale tak trochu nevěřila vlastním očím, protože po oznámení, že je to podle skutečných událostí jsem čekala trochu něco jiného - takže mi pak přišlo, že by si měl spíš nechat přejmenovat živnost z doktora na "odborný gigolo". Trochu šok, ale tenhle film mě teda rozhodně nezklamal!

Tajný deník call girl (2007) (seriál)

S českým dabingem hrůza, ale v originále se vážně bavim. Mám za sebou jen první sérii, ale tahle holka se rozhodně nenudí! Každej díl je novej, nečekanej a vtipnej. Rozhodně budu v koukání pokračovat!

27 šatů (2008)

Tuctovka. Tak bych tenhle film zhodnotila. Nevím čím to je, ale v některých romantických komediích mi Katherine Heigl připadá kouzelná a jinde je to otřesný. Jakoby podávala výkon podle toho, jak se jí role líbí. Nebo jestli to má jít na triko špatnému scénáři..nevím. Rozhodně mi ty velké rozdíly připadají až paradoxní! Navíc se mi v tomto filmu vůbec nelíbila blonďatá sestřička - mrcha. Děsná role. 35% a můžou být rádi.

Pod jednou střechou (2010)

Podle mě je to naprosto skvělá oddychovka, která dojme i pobaví.

Zbouchnutá (2007)

Vtipná, ale děsná srajda. "Když je baba nahoře, neotěhotní. Gravitace, ne? ..to ví každej blbec!"