Půlnoc v Paříži (2011)

Woodyho moc nežeru, ale tohle se mu celkem zdařilo. Mělo to vnitřní smysl a nepostrádalo to ani humor, takže spokojenost k 70%.

Dvojí hra (2009)

Finty luxusní, jen to působilo překombinovaně. Konec nečekaný, ale nezklamal.

Bez dechu (2011)

Mě to bavilo! Bylo to napínavý a líbivý. Sice moc americký a žádná hloubka, ale jako oddychovka perfektní.

Hunger Games (2012)

Baví mě ten příběh. Ale opět mám výtky kniha versus film. Moje představivost si to prostě vybarvila mnohem lépe než to zvládnul Gary Ross.

Czech Made Man (2011)

Nenadchlo mě to, ale rozhodně nemůžu říct, že by mě to nudilo. Budař je herec a téma "Prachy nejsou všechno" celkem zaválel. Lepší průměr.

Nedotknutelní (2011)

Intouchables je jednak nenásilným ztvárněním tragické situace, ale i skvělou ukázkou toho, jak jde život líp, když se k němu člověk staví pozitivně. Když už nic jiného, tak vám tenhle film zvedne náladu. Takové scénáře bych chtěla vidět na plátně častěji. Navíc jsem to viděla v původním znění a mělo to tak pro mě ten správný francouzský šarm.

Noční let (2005)

Bomba thriller! Napětí od začátku až do konce. Takhle se mi Rachel líbí!! Super zábava na běžný večer, nemám co vytknout.

Šťastlivci (2008)

Nenašla jsem si na tom nic, co by mě bavilo. Těžko říct jestli mi nesedlo téma, nebo zpracování, ale prostě mě to ani chvilku nebavilo. Rachel McAdams mě obvykle okouzluje, ale tady působila dost jednoduše a v roli se mi nelíbila. Je to snadno zapomenutelný.

Láska za časů cholery (2007)

Telenovela hadr! Dlouhý a neskutečný blábol o utrpení, které přináší láska. Z čeho jsem ale vážně nemohla byly občasné hysterické výlevy, které herci předváděli. A jak na tenhle film mohl kývnout Javier, to nechápu..

Navždy spolu (2012)

Líbí se mi jaké romantické filmy se poslední dobou točí. Už to není jen pár prostoduchých keců kolem hezkých obrázků. Bylo to dojemné a krásné, zkrátka efektivní.