Vanilkové nebe (2001)

Tentokrát mi přijde remake i originál jako přes kopírák. Stejná úroveň režie i hereckých výkonů. Prostě jako bych si znovu pustila Otevři oči. Proč tohle vůbec točili a ještě tak dlouhý? Navíc hned po 4 letech. Nechápu.

Jackass: Film (2002)

"Ty vole, myslim, že jsem si natrh prdel!" :D jako byly tam dobrý kousky - to je fakt, ale kvalita nulová..prostě vyšší než 50% hodnocení dát nemůžu. Hned podle názvu a první scény vám dojde jaký kreténi to jsou.

Můj týden s Marilyn (2011)

Byla úspěšná, ale osobní život asi tragickej, zdá se. Nevyrovnaná a vyšinutá..no asi jako každý talentovaný umělec. Jinak Michelle se na tu roli vážně hodila. Svým osobitým a křehkým jednáním si dokázala říct o to, aby ji každý ochraňoval, stejně jako Marilyn.

Poslední skotský král (2006)

Už dlouho jsem u filmu nebyla tak napjatá, co bude dál. Jednou jsem si to dokonce musela zastavit, abych se uklidnila. Civilizovanost i svobodu beru jako samozřejmost a u takovýchto filmů je mi pak mdlo. Silný zážitek.

Mr. Brooks (2007)

Zbožňuju vyšinutýho Kevina Costnera! Mělo to švih a grády.

Green Lantern (2011)

Musim říct, že jsem z toho byla fakt nadšená. Nic jsem nečekala a bavila jsem se špičkově. Žádný velký kýče, prostě bezmyšlenkovitá pohoda a hezký tvářičky. Fajn!

Bratři Bloomovi (2008)

Na každého jednou dojde.. Né, jde o to, že mi tu celou dobu něco chybělo. Nemělo to ten správný magnet, který by mě u toho udržel. Pořád jsem měla pocit, že marním čas. Tak by to být určitě nemělo. Ale v zásadě nevím, co jiného mám přesně vytknout. 50%

Donnie Darko (2001)

Tak z týhle nudy, co byla místy hysterická, jsem si na zadek fakt nesedla. Je pravda, že rozuzlení mě celkem vzalo, ale to mi vážně nedokázalo vykompenzovat celej dlouhej film.

Pianista (2002)

Dlouhý. Kratší by to u mě bodovalo víc. Jinak - je to samozřejmě silný téma, holocaust mě zničí pokaždé.