Projekt X (2012)

Nečekejte žádnej děj, žádný moudra a podobný věci. Prostě jen velká párty natočená na kameru jednoho týpka. Ale proč ne? Funguje to! Příjemný oddychovka za solidní 3*

Pařmeni (2011)

Klasický britský humor, který není na první pohled vidět. Nemálo jsem se bavil! 4*!

Tohle je válka! (2012)

Příjemná oddychovka na nedělní odpoledne. Trošku humoru, trošku akce. Sympatičtí herci. Nemám nic proti. 4*

Povinnost a čest (2012)

Ačkoli takové "amerikánské" filmy nemusím. Tohle se mě osobně moc líbilo. Už jen kvůli akčním scénám doporučuji vidět. 5*

Stíhači Red Tails (2012)

Moc dobře nechápu tak nízké hodnocení. Film nebyl vůbec špatný. A ikdyž konec byl už moc sladký i na mě, ty slabší 4 si to zaslouží.

Defendor (2009)

Na první pohled nic, co by se vymykalo běžným adaptacím komiksu, ale zrovna tento kousek mě dojal. Jednodušší ale hodný hrdina bojuje po svém proti všemu zlu. A to se mi na tom nejvíc líbilo, jak obyčejný pomalý člověk, s vírou a dobrým srdcem je odhodlaný bojovat, neposlouchaje "chytřejšího" okolí. Spolu s roztomilou dívkou tvoří podle mě skvělou dvojici. Herní výkony na jedničku. Za mě jasně 5*

Kronika (2012)

Zklamání se nekonalo. Trošku nudnější začátek plně vynahradil konec. A ikdyž občas byl nějaký ten wtf moment a volba ruční kamery ne vždycky fungovala, i tak jsou to 4*.

Plivu na váš hrob (2010)

Průměrnej horor, který i přesto "potěšil". Nasraná ženská, co uteče z kuchyně a jde se pomstít chlapcům za malé něžné pomilování. Způsoby vraždy celkem originální. A pozadu nejsou ani výkony herců. Lepší 3*

The Divide (2011)

Čekal jsem teda více sci-fi prvků, než 2minutovej pochod v tunelu. Konec filmu byl i na mě dost drsnej a nevím, jestli bylo potřeba zacházet tak daleko. Na druhou stranu herecké výkony slušné a děj, který mě držel celý film v napětí se počítá a proto 3*. Sice slabší, ale zaslouží.

Centurion (2010)

Oblíbenec Fassbender nezklamal. Dalo by se sice něco vytknout ději, některým momentům apod., ale jsou to maličkosti. Naopak kamera byla výborná. Lepší 3*