Resident Evil: Afterlife (2010)

Určitě se jedná o nejslabší díl z celé série. Po výborné Apokalypse jsem do toho vkládal strašně moc nadějí. Po Zániku už jsem tomu věřil míň. Jelikož je tenhle díl znovu od Andersona, tak jsem se moc netěšil. A je dobře, že jsem do toho dával tak málo nadějí, protože tenhle film už je hodně blízko k odpadu. Ale tak zlé to zase není. Ten mutant s tou sekerou byl vynikající. A některé části taky nejsou úplně k zahození. Zkrátka tohle je nejslabší díl série a do příštího filmu dávám ještě míň nadějí.

Cleveland show (2009) (seriál)

Na Family Guy to má opravdu hodně daleko.

Gnomeo & Julie (2011)

Tolik jsem nečekal. Tenhle film má jen jednu chybu: Strašně se opičí po Toy Story: Příběh hraček.

Deník slabocha (2010)

Na tenhleten film jsen se těšil dost dlouho, i když jsem si myslel, že to dopadne nějak takhle. Narozdíl od knížek je to debilovina. Víte jak to měli natočit. Měli to natočit tak, jako je to v těch závěrečných titulcích. Kdyby to tak bylo, byl bych nadšený.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

No tak to je nářez. Po docela nudné jedničce přichází dvojka opět s Millou Jovovich v hlavní roli (kdyby v prvním díle nebyla ona a smrt 4 nebo 5 lidí laserem, tak bych tomu asi dal jenom 2 hvězdičky). Nemesis i zombíci jsou parádně udělaní,Milla svou roli hraje báječně. Nevím, proč to není v červeném. Taková krása. Kdo tomu dává míň než 4 hvězdičky,asi to neviděl. Ti kdo dáváte odpad, se podívejte znovu. Tomuhle filmu dát odpad? Pche! Pro mě nejlepší díl z celé série.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Legenda mezi Harry Potterami. Je to určitě nejlepší zfilmovaný díl. Zatímco v prvním díle sledujeme teprve rozjezd, zde už to běží na plné pecky. Aragog i Bazilišek výtečně udělaní, scéna s autem a vrbou Mlátičkou úžasná, Radcliffe i Grint hrají role výborně. Když tady někdo dává odpad, můžu to pochopit. Některé scény nejsou zrovna ideální. Ale já tomu nikdy odpad NEDÁM!

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Jsem zklamaný. Na první díl to má opravdu hodně daleko. Oproti jedničce to je docela blbost. Ale nějaká ta zábava a trocha té akce se tam taky najde.

Mikulášovy patálie (2009)

Sice ne tak dobré jako knihy s Mikulášem, ale bavil jsem se stejně dobře jako když čtu jakoukoliv z knížek.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Mám všechny série. Nezapomenutelný seriál z dětství, který dodnes vysílá kanál Boomerang, a já si ho kvůli tomu přesplatil, abych mohl všechny seriály od Hanny a Barbery shlédnout znova. Některé díly jako Kočka na kuželkách se opravdu nezapomenou.