Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Uživatel J*A*S*M to za mě podrobně vypsal, ale já ještě něco připíšu. Pet Sematary je výborný atmosferistický béčkový horor s vynikající knižní předlohou. Jen tak dál, tvůrci Kingových filmových předělávek. 100%.

Mamut (2006) (TV film)

Shit, který je svou blbostí výborný a důvod, že nedávám 3*, jsou efekty, které jsou vyrobeny za 5 dolarů a nestojí za nic.

Tohle je Sparta! (2008)

Já nevím, co na tom všichni mají. Tohle je skoro výborná parodie na 300, kterou natočili Jason Friedberg a Aaron Seltzer a proto to každej hodnotí tak špatně, protože natočili Děsnej doják a Velkej biják. Tohle je Sparta! si určitě z disku nevymažu. 80%.

Potomci lidí (2006)

Já jsem se na to moc netěšil, protože Alfonso Cuarón natočil mého nejneoblíbenějšího Harryho Pottera. Výsledek-naprostý opak mých předchozích slov. Children of Men je strhující film, který člověka dokáže vtáhnout do děje a sledovat. Skoro v žádné scéně jsem se nenudil a výkon Clive Owena je neskutečný. Odteď si vás vážím, pane Cuaróne. 95%.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

I já jsem se velmi těšil na epické finále a mé představy to splnilo. V první části mi vadilo, že se tam málo kouzlilo, tohle je toho pravý opak. Při závěrečné bitvě s Voldemortem jsem byl zaražen do kinového křesla a ani nedýchal(i když mám všechny knížky asi 5krát přečtené) A když byl sequel "O 19 let později", najednou mi došlo, že Harry už nikdy dál nebude(bohužel kapesník jsem neměl). Celkové pořadí Harry Potterů HP2, HP4, HP1, HP7-2, HP7-1, HP6, HP3, HP5

Garfieldova show (2008) (seriál)

Můj milovaný kocour Garfield konečně v dobrém 3D (špatný příklad Garfield´s Pet Force) a vyplatilo se to(některé díly jsou sice slabší, ale co z toho). 95%.

Chata smrti (2007)

Veliká Nuuuda. Ta jedna* za uříznuté ucho, jinak odpad.

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Já si prostě nemůžu pomoct. Zabiják a jeho zombie rodinka hustá, ucvaknuté prsty geniální, rozmajznutí hlavy kladivem geniální. Stacy Davidson je machr a už se těším na Domain of the Damned. PS: Ze začátku jsem chtěl dát jen dvě nebo tři*, po rozmajznutí hlavy čtyři, po závěrečném masakru 4+.

Speed Racer (2008)

čtyři* za film, jednu ubírám za velmi nudné scény.