Tintin a případ Hluchavka (1964) (TV film)

Můj první viděný Tintin dopadl celkem dobře. I když tuším, že Chrám boha Slunce a Jezero žraloků je lepší. 80%.

Příběh o Zoufálkovi (2008)

I když jsem asi jediný, co si to tady myslí, řeknu to na rovinu: Nádhera! 100%.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Zack Snyder se zbláznil. Totálně! LotG je temná, animovaná fantasy, která podle mě rozhodně není určená pro děti. Snyder si SPOILER! vzal příklad z 300(helma). Dejte na mě, chcete něco lehce temného na večer? Pusťte si to, neváhejte. 95%.

Já, padouch (2010)

Já nedokážu skoro žádnému animáku dát jinak, než 5*. 95%.

Megapiraňa (2010) (TV film)

Soráč, Asylume, ale tohle se ti fakt nepovedlo. Forsbergovi a Atkinsovi se omlouvám, ale pro mě je v Asylumu snad jen jeden dobrej režisér, a to Leigh Scott (Griff Furst je ale taky dobrej, 100 Million BC je dost dobrý). Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dám odpad, 1* nebo 2*. Nebyl jsem ani štědrý ani hrubý, ano, dal jsem 1*. Proč jsem nedal 2* jako u ostatních Asylumovek? Protože ostatní Asylumovky dávají smysl, tohle ne. A můžu jmenovat ještě hodinu. Ale pořád lepší než Atkinsův Merlin. 20%.

Silent Hill (2006)

Se Silent Hillem je jedna potíž - půlku stopáže nevíte, co se to kolem vás vlastně kurva děje, a když už to trochu začnete chápat, vrazí do vás Gans perdu závěrečnou scénou v kostele a v domově. Tento horor je vlastně takovou symbolickou uzavírkou éry, kdy byly duchařiny na velkém vzestupu a krásně postupně se budovala atmosféra (The Others, Ring, Descent). A navíc sladká tečka. Tři mí oblíbenci v jednom filmu (tzn. Sean "Ned" Bean, Radha a Laurie "Andrea" Holden) a navíc v tak úžasným atmosferickým nářezu s naprosto nejlepšíma nezáporákama (Alessa, Red Pyramid), jen opravdu škoda toho konce, který je možná až moc nevysvětlený (jak to, že zůstaly v temnotě? Umřeli nebo ne?), a škoda zbytečného přehrávání Beana, jinak není filmu co vytknout a dle zážitku se film zřejmě přesune do topky. 100%

Futurama (1999) (seriál)

Nejoblíbenější postava: Bender. Nejlepší série: 2. Nejlepší 3. epizody: 1. Hell Is Other Robots(S01E09), 2. Xmas Story(S02E08), 3. A Clone of My Own(S02E15)

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Je to špatné, ale takhle dobrý jsem to nečekal(navíc je to prequel, a ty se málokdy vyvedou). Velmi mě mrzel odchod Kate Beckinsale, protože ta tomu dodávala říz, a Rhona Mitra je oproti ní strašná. Takže nejsem ani nadšen, ani zklamán. Ale pkud hledáte filmy s vlkodlaky a upíry, pustte si 1čku.

Král ztraceného světa (2005)

Takže... King of the Lost World je narozdíl od jiných Asylumovek, Syfy apod. dobrý film. Ano, je levný, ano, je amatérský, ano, je to špatné, ale teď tohle všechno hoďte za hlavu a soustřeďte se jenom na zábavu. U mě to funguje(Fungovalo to i u 100 milllion BC), a u vás? A teď já: Já mám studio TAHE rád a nikdo to nezmění(lepší dílka Mega Shark vs. Giant Octopus, 100 Million BC). A na KotLW jsem se těšil opravdu hodně, a už už jsem k tomu chtěl začít dělat titulky, ale pak jsem na zadní stránce DVD od ŘV MS vs. Crocosaurus uviděl, že za měsíc to vyjde, a tak nelituju, že jsem to kilo vyhodil. KotLW je Asylum, a nic se na tom nezmění. Byla škoda toho, že opice se zde objevila jen na minutu, ale jinak štíři, pavouci, masožravý rostliny i domorodci atd. ušli. Hlavně domorodci byly svině(ten rituál jsem si málem spletl se znásilněním(asi proto je to NC-17(u nás))). Ale kreatury byly jinak vynikající a já se dobře bavil. Jen mě trošku mrzí, že Kong nebyl líp udělanej. Ale co se dá od Asylumu čekat, no. 85%.