Pterodaktyl (2005)

První půlka ještě ušla, (uvažoval jsem dokonce o slabých 4*!!!), ale pak už se to zvrtlo. Je to kreténovina, ale co se dá čekat od AWP. 35%.

Nezvratný osud 4 (2009)

Nezvratný osud je dobrá série(sám asi lepší neznám), jenže po 3tím trapasu jsem od tohohle moc nečekal. A opět jsem se mýlil. Nezvratný osud ani tentokrát nezklamal, co se vražd týče, postavy sice nic moc nedělaj(až na Bobbyho Campoa, kterej mě překvapil). Do automyčky už nevlezu a na bazén si dám pozor. původně jsem chtěl dát 3*, ale i když mě jako pprofesionálního fandu této série, který to čekal, zaskočil konec, takže jsem o jednu zvýšil. Pořadí Nezvratných osudů podle mé oblíbenosti: FD1(5* a můj 1 nejoblíbenější film), FD2(4*), FD4(4*), FD3(2 a půl*).

Šmoulové (2011)

Popravdě, jako ostatní jsem od tohoto filmu nečekal absolutně nic, ale narozdíl od ostatních mám opačný názor. Dámy a pánové, po filmu Rango je tohle animovaná bomba roku! 3D jsem si užil pěkně, příběh smyšlen fantasticky, takže dál není asi co filmu vytknout. Hlavní úlohu zde má Nešika(???), což mě překvapilo, New Yorkská atmosféra ušla. Vtipné scény jsou opravdu, ale opravdu vtipné(scéna s Azraelem v obchoďáku). Pro mě 95%. PS: Jestli na tento film někdy narazí uživatel Viktooorka, bude se ti to moc líbit!

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Špatně, Špatně, Špatně. Oproti prvnímu dílu jsou tyto špatné změny: 1. Málo zábavy. 2. úplně zmizela atmosféra. 3. Málo sprostoty. 4. Málo krve. Jinak je Krvavá hostina 2: Masakr velkej shit a jako horor se to brát nedá(nedá se to brát jako nic). Hovno s cibulí. 0%.

Pravá blondýnka (2001)

Má velmi oblíbená Ali Larter spolu s Reese jsou skvělá dvojka. Mě to bavilo. 85%.

Smolař (1965)

Jeden z nejhorších filmů s Funesem.

Volání divočiny (1966)

Chtěl jsem dát 4*, ale za to, že jsem ještě hodinu po tom brečel, zvyšuji na 5*. Nádhera. 95%.

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Na lyžích-neviděl jsem, Na vodě-5*, Na koních-3*, Memoriál-4*, Pelech-neviděl jsem, Ženy do větru-neviděl jsem, Tři vdovy-4*

Simpsonovi (1989) (seriál)

"Mám tři děti a žádný peníze. Proč nemůžu mít žádný děti a tři peníze?"100% Nejoblíbenější postava: Bart Simpson. Nejoblíbenější série: 12. nejoblíbenější tři epizody: 1. New Kids on the Blecch(S12E14) 2. Eternal Moonshine of the Simpson Mind(S19E09) 3. Little Girl in the Big Ten(S13E20).