Poslední žralok (1981)

Škoda, nepovedlo se. Je prostě jasně vidět, že ten žralok je gumovej. SPOILER! Je to vidět třeba v tý scéně po masakru s windsurfingem, kdy ten žralok sežere toho chlapa s megafonem. KONEC SPOILERU! Viděl jsem sice málo žraločích hororů, ale tohle je určitě jeden z nejhorších. Útes smrti (o Čelistech samozřejmě nemluvím) je stokrát lepší než tahle kokotina.

Merlin a válka draků (2008) odpad!

Wow, tak tohle je masakr. Vůbec první film, co jsem nedokoukal. Příšerní herci, příšerná režie, příšerné masky, příšerný scénář, všechno tu jde vy víte kam. Jediné, co je tu trochu hezké, je krásná krajina, jenže v té debilní kameře to není znát. Prý: "Skvělá kamera". Distributoři od DVD edice to asi neviděli. A za tohle jsem v Levných DVD utratil 49 Kč. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Marku Atkinsi, jestli od tebe neuvidím lepší film, vyhlásím ti válku. Asylume, nikdy víc od tebe žádnou fantasy! NIKDY VÍC!!!

Amulety života a smrti (2008) (TV film)

Ale jo, nebylo to tak hrozné, i když asi víc jak půltucet scén by se dal vylepšit. A navíc Lexa Doig a Stefanie von Pftetten jsou dost sexy kočky. Průměr, takže 40-60%.

Noční můra v Elm Street (1984)

Tak tu máme zase jeho jméno-našeho krále-Wese Cravena. Už nám stvořil The Last House on the Left a The Hills Have Eyes a ještě nán stvoří Scream, toto je ovšem společně se Scream tvoří Cravenovo numero uno, BEST FOREVER a nejlepší osmdesátka. Freddy mě děsí dokonce i dnes, Robert Englund se svými břitvami ruluje a tvoří jednoho z mých nejoblíbenějších filmových zabijáků. Plus (ne)krásná Heather Langenkamp to zahrála skvěle (ta scéna ve vaně mě opravdu dostala).

Triangle (2009)

Úděl nám určuje Triangle, přátelé. Nejlepší horor roku 2009. 100%

Šestý smysl (1999)

Výborný film, kterým jsem byl zcela pohlcen. Konec je opravdu nepředvídatelný.

Šmoulové a kouzelná flétna (1976)

Podle mě takovej prequel ke Šmoulům. Mohlo se z toho vytěžit víc si myslím. Nejvíce zde zabodoval asi Koumák s Pewittem. Jen mě vadilo, že se šmoulové objevili až po 30 minutě.

Scooby-Doo: Začátek (2009) (TV film)

Ten, kdo to udělal, to opravdu nebylo předvídatelné. Jenom škoda, že měli tak divný vzhledy.