Tajemství starého hotelu (2011)

Tak tohle je opravdu jasná pětihvězda s hvězdičkou s hvězdičkou. Klepal jsem se od SPOILER! první minuty se zombíkem a hned jsem věděl, že tohle bude pecka. The Innkeepers opravdu nejsou pro každého, ale zde souhlasím s uživateli J*A*S*M, panjosef a JAn, protože tohleto je opravdu horor s velkým H. Sara Paxtonová od výplachové Shark Night přešla k větším rolím a Ti West z ní udělal opravdu hvězdu. Postava s astmatickým záchvatem, bez síly (odpadky) a odhodláním objevit Madeline O´Malley, si West opravdu líp vymyslet nemohl. A o Madeline řeč není, z tý se podělá skoro každej. Bulvy jedny zatracený. A 52%? Proč? Best Horror of the Year 2011

Noci hrůzy (1981) odpad!

Když jsem v první pětiminutovce viděl ty zombíky, doufal jsem, že to bude aspoň zábava, ale ne. Takže dámy a pánové, TOHLE JE NEJHORŠÍ FILM, CO JSEM KDY VIDĚL!!! A to jsem se na ten film tak těšil. Prostředí - docela ještě dobré, ale to je jediný plus. Herci - příšerní, ta bloncka je ještě navíc tak uvřískaná, že bych ji odrovnal hned tou puškou, kamera - roztřepená, takže jsem z toho ani nic neměl,. Ovšem ze všeho nejhorší jsou masky, ty jsou tak hrozný, že lepší dělaj aji v Asylumu. A pan Bianchi to asi nemá v hlavě v pořádku, protože za tohle by se styděl nejen Edward D. Wood Jr., ale i já. Tohle DVD jsem i s obalem hodil rovnou do koše. 0% a o tomhle paskvilu už nechci nikdy slyšet!

Fertile Ground (2011)

Podle zdejších komentářů After Dark Horrorfesty nejsou zrovna dvakrát dobré, ale i pžřes špatné hodnocení zde na ČSFD a špatné ohlasy jsem si to stáhl. A špatné ohlasy byly tentokrát pravdivé. U hororu se mám klepat aspoň dvě třetiny, a ne půlku jedné třetiny. Ani ti herci už za nic nestojí, hlavní hrdinka je pěkně škaredá (až na tu pěknou bloncku, která tam je na 5 minut). Ale když už něco, tak se to většinou povedlo. A za to ty dvě hvězdičky, protože například závěr či hrob a scény s Mary Weawerovou mají něco do sebe. Tak můj první film od ADF se moc nepodařil. 40%. Edit po dvou letech: Nepamatuju si ani scénku:D

Hněv Titánů (2012)

Sakra, jak moc jsem se na to těšil, tak velké zklamání. 3D je zbytečné,ale 2D by bylo také k ničemu, protože na plátnu nebylo vidět nic (Minotaurus, Chiméry). Vidět byli obři (ale nebyli nic moc), ale nejlepší byl, i když nic nepředvedl, Kronos, s ním si Liebesman poradil vskutku dobře.

Drakoleb (2011) (TV film)

Hrůza. Kdybych si to koupil na DVD, asi bych se zabil.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Dobrý. Určitě lepší než jednička. 3D je zde využitý. Navíc Vanessa Hudgens je kočka.

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

Tak bohužel, jeto horší než jednička, sice ne o dost, ale je. Ale o zábavu nouze samozřejmě není (kostlivci). Gosnell to má u mě zatím dobrý (se Šmoulama a prvním Scoobym).

Hotel pro psy (2009)

Dobrý, jenom mi vadil strašně předvídatelnej konec (SPOILER! Myslím, když si je ten chlap ze sociálky k sobě vezme a jsou to jeho děti).