Jak jsem poznala tvého otce - Dobrá máma (2022) (epizoda)

Postavy se více prezentují. Seriál má celkem funkční dramatickou složku, pokud se ale snaží být i v kolonce komedie, hrubě mu to nevychází.

Jak jsem poznala tvého otce - Třicátiny (2022) (epizoda)

Postavy se víc otevřely, ukazují své přednosti i stinné stránky. Ale stále je to teprve začátek a vztah k nim není vybudován. Pořád se jedná o cizince a je vám to celkem fuk. Navíc jde zásadněji o "drama" s odlehčenými momenty, ne o sitcom.

Jak jsem poznala tvého otce - Pilotní díl (2022) (epizoda)

Velké překvapení se nekoná. Úvodní epizoda je fajn. Cast je celkem v pohodě, ale nikdo se nějak extra nevyprofiloval. Dýchá z toho průměrnost skrz na skrz. Uvidí se po dalších částech, zda se seriál více rozjede.

Brutus vs César (2020)

Pokus o dalšího Asterixe, který hrubě nevyšel. Přehlídka podivných scén, nevtipných inscenací a kukuče hlavní postavy, která jenom překáží a nedokáže vymyslet nic kloudného. Pobavení zde bohužel nenajdete. Raději si znovu zopakujte dobrodružství Obelixe a Asterixe.

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 7: Ve jménu cti (2022) (epizoda)

No, tohle bylo dost neslané, nemastné. Rodriguez nedokázal ani v jedné epizodě vymyslet poutavější akční scénu a nebýt postav z minulých epizod, nedalo by se tady nikomu fandit. Druhá řada by vážně nemusela vznikat. Myslím, že nikomu by seriál nechyběl.