Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Film sa zakladá na nedorozumeniach typu nie je to tak ako to vyzerá, a to čo zo začiatku zaberá je z odstupom času stále nudnejšie, a nudnejšie. Skoro počas celého filmu stále nie je jasné kto je to zlo a preto sa to dá ako tak dopozerať do konca.

Princezna Ano (2009) (TV film)

Niečo s toho asi mohlo byť, ale kde nič tu nič. V skutočnosti je to celé zle nemá to hlavu ani pätu. Miešať do pohádky veci ktoré tam vôbec nepatria je zločin za ktorý treba trestať. Jednu za Lucku pretože je to fajn holka a s tými dredami a v tych hadrách jej to seklo aj keď všetci dobre vieme, že takto princezna vyzerať nemá, ale tak aspoň niečo pozitívne.

Spratci na zabití (2011)

Na tento film ma nalákal Jonah Hill z ktorým komédie väčšinou sľubujú kvalitnú zábavu. Bohužial toto bola výnimka. Žiadna zábava sa nekonala. Celý film sa akoby spoliehal na Hillove dialogy ktoré sa snažia byť vtipné, ale toto fakt nezachráni ani Hill.

Polární expres (2004)

Hneď ako som sa o tomto filme dozvedel a prečítal som si obsah ma zamrazilo a vedel som, že to je to čo potrebujem na pripomenutie detských čias a vianoc. Jednu milú jednoduchú rozprávku ktorá mi čaro vianoc pripomenie. Film sice neviniká žiadnym príbehom, ale je to tak krásne a ľahko predvídateľné, že to ani žiadny nepotrebuje a divák musí byť spokojný. A ty efekty a kamera no niečo úžasné. 5 nedám preto, že už som na takýto kýč trochu starý, ale rozhodne film splnil čo som očakával a spokojenosť veľká.

Vyfič! (2009)

Tento počin od debutujúcej režisérky Drew je unikát medzi filmami ktoré sú klasícké svojím už predom odhadnutelným príbehom a kopou klišé tak typických pre takýto druh filmou. Ale začnem od začiatku Drew sa pustila do pomerne neznámych a neprebádaných vôd čo veľmi dopomohlo k úspechu a už zmienenej unikátnosti. Svet drsných báb na kolieskových korčuliach ma úplne dostali aj pretože čo to niečo som o tomto športe tušil, ale až tento film mi ukázal, že to je total brutal sport. Fakt skvelá oddychovka so všetkým čo k tomu patrí tým myslím aj tie klišé ktoré, ale Drew vynímočne veľmi rád odpustím čo nieje mojím zvykom u iných filmov by som bol nekompromisný. Soundtrack skvelý neobyčajný, originálny. Herecké obsadenie taktiež skvelé Ellen Page som si od juno veľmi obľúbil Jimmy Fallon v roli komentátora poteší je to borec. Takže skvelé a už teraz sa teším na ďalší film pod taktovkou Drew Barrymore ktorá sa u mňa dostala v rámci režisérou do záujmu.

Šmoulové (2011)

Šmoulovane divná slátanina ktorá potvrdila to čo som tušil od tej doby keď som uvidel trailer. V tej dobe som si, ale myslel, že to bude čisto decká záležitosť, ale nie nieje. Film si snaží získať divákou všetkých vekových skupín aj keď deti ho docenia určite viac. Vo filme sa vyskytne množstvo humorných narážok na kade čo, ale ktoré decká ešte nepochopia. Každopádne sa to snaží tváriť milo obzvlášť milý boli šmoulové hovoriaci goooooogle a 3D taktiež poteší, ale príbeh je úplne jednoduchý ktorý pravda dopadne tak ako má. Ešte by som rád vyzdvihnul gargamela ktorý bol aspon u mna najzaujímavejšia a najviac originálna postava a veľmi vierohodná konverzia z kresleného seriálu do animovaného filmu. Tak ako to celé vlastne dopadlo ? ? Neslávne !!!!

Inside Out (2011)

Takže je pravda, že WWE studio sa ocitlo v problémoch a dokazovať to môže aj tento film ktorý sa dá opísať ako hrozný a asi najhorší z tejto produkcie. Skutočne toto bolo ešte horšie ako chaperone kde taktiež hral Triple H. Scenár deravý vďaka ktorému sa vo filme objavilo množstvo hluchých miest, postavy nesympatické behá tam nejaký debilek v klobuku aký nosil stallone ( rocky ) no hrúza čo budem hovoriť. Odpad odomna film nedostal len preto, že som velký fanda WWE.

Johnny English se vrací (2011)

První johnny english mna skutočne dokázal pobaviť a medzi komédiami bol môj top5. Z nového jonnyho som mal trochu obavi či dosiahne takých kvalit ako predošlý diel a musím povedať, že nielen že dosiahol ale bol aj o niečo lepší. Ako komedia skvelé sú tu rysy starého englisha ktorého som mal rád. Rowan ukazuje gesta a scény aké môže len on a dokonalo mu to sedne. Dokonca aj zápletka filmu bola o niečo lepšia ako predošlí diel. Okrem johnnyho tu máme hodne sympatických postav ako Rosamund Pike, Gillian Anderson ktorá mimochodom stále vyzerá dobre.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Niekedy sa sám seba pýtam prečo sa nato pozerám. Občas je to až trápnosť sama veď 99 % vecí tam je dopredu dohodnutých snád si nemyslia že ked Criss povie luďom v reštike zaspite a oni tam komplet popadajú, že im to uverím a keď sa pozerám na tých ludí čo dostali zaplatené aby boli zo všetkého hotový tak presne to je tá trápnosť. Aby som to dokončil 99 % vecí je dohodlých dopredu a 1 % sú obyčajné triky. Takže angela a copperfielda by som v žiadnom prípade neporovnával.

Všemocný (2011)

Bradley Cooper ako rozprácač príbehu nebyl vúbec špatný a celú dobu som ho pozorne počúval a má veľkú zásluhu na tom, že som si film užil. Príbeh je veľmi pútaví už keď si prečítate jeho obsah. Takže môžem len doporučiť.