Orphan (2009)

jeden z tech o hodne lepších hororú !!!!! Naše malá Esther se nám teda hezky vybarvuje a to dost poutavým a chytlavím zpúsobem. Místama to vypadá až moc drsne a surove i když se to všem nemusí líbit, ale já říkam to je klíč k úspechu. Přál sem si alternativní konec kdy esther všechny zabije a sama prežije čím by se otevřela cesta k pokračovaní i když kdo ví víme jak to u hororú bývá.

UFO: Nacistická konspirace (2008) (TV film)

Po dlouhé dobe sem videl kvalitní dokument a hlavne dost zajímaví. Je tam sice jako v každém dokumentu víc otázek než odpovedí, ale zámerne mne to navedlo k tomu abych si udelal svou představu která bylo dost jasná. Což mne dost zaujalo a už vím, že američani i když jich obdivuju sou asi nejprolhanejším národem na svete. Ukradli dokumenty a výzkumi nemecku a doteď všechno skvele tají. Doteď sem si myslel, že létající talíře sou mimozemského púvodu a tenhle dokument mne verohodne presvedčil, že tomu tak nikoli být nemusí.

Respekt (1992)

Typický černý film který je dost drsný než jak se hned na začátku tváří. Což je docela rozporuplný bo sem si myslel, že to bude takovej ten v poho filmík, ale asi nekde v pulce se to zlomilo a začalo mne to docela bavit. Tupac střílející na počkání, vraždy, vykrádačky, parta. To je takovej mix který se nám tady promítá. A nakonec musím říct, že docela mne i soundtrack potešil.

Pátek třináctého (2009)

Na starý fridaye to rozhodne nemá o tom žadná, ale je to proste klasika která nekoho omrzí a nekoho proste zase ne. U mne je to čistej prúmer bo nekdy je lepší se držet zajetých kolejí než skoušet neco nové a pak si natlouct. Jak sem řekl prúmer klasika na kterou se ješte pořád dá podívat. Tot vše obsah filmu obkecávat nebudu bo bych se jen opakoval jako nekde jinde.

Legendary (2010)

Tohle byla pecka která byla pecková díky všem hercúm nikoho nevyjímaje dokonce ani johna cena kterej to až tak moc nekazil a po tech akčnákoch mu tohle zatím sedlo asi nejlíp. Nejvíc bych, ale vyzdvihnul výkon P. Clarkson která si myslím roli dost užívala. Báječne sem si u koukání tohodle filmu oddychnul a báječne sem se u neho cítil film mi vúbec nedovolil hledat nejaké klišé i když se tam určo nejaké dají najít. Už trailer a ukázky z filmu kterých sem byl jako správnej fanda WWE zahrnutej byli dost dobré a které se mi moc líbili Příbeh byl dost silný který nás provedl celým filmem až ke koncu kde to bylo zase buď a nebo prohraje vyhraje ? ?

Světová invaze (2011)

Místo názvu svetová invaze bych nechal spíš jenom skromne invaze. Čekal sem neco jako boj biblickych rozmerú bo tomu hodne vecí nasvečovalo, ale hold přišlo nic jiného než zklamání. Parta vojákú okolo kterých se vlastne celá invaze točí sou statečnejší než všechny armády sveta. Kamera se dost často chovala chaoticky a nebylo vúbec místo na nejaký postraní příbeh který by onu atmosféru nejak ucelil místo toho se pořád neco delo a to boj boj a boj který se namne pořád chrlil až mne to nebavilo. Taky báchorka o vojakovi co si vyčítá a nedokáže se smířit ze smrtí svých mužú je hodne ohraná.

Garde na výletě (2011)

Nemastné neslané asi se budu muset zmířit stím, že WWE superstars nejsou žádný herci. Tenhle snímek bych zařadil medzi slabší tvorbu WWE. Skoro všichni se tam tvářili a chovali se jako blbci. Nevím ani co si mám myslet o tom co to bylo jestli komedie bo moc sem se nenasmál, akčnák i když hudba tomu občas naznačovala, ale to asi taky neee tak nevim. Přišlo mi, že se film strašne natahoval sčím proste dorazila nuda. Pro nekoho možná kvalitní nedelní oddychovka, ale dekuji promne ani ne.

Zavraždění Johna Lennona (2007)

Film který si začal diváka na začátku postupne podmaňovat svýma dialogama avšak nic netrvá večne a upadlo to do stereotypu který začal pomalu nudit. Ale dialogy byli skvelé, výborne v nich bylo videt do mysle Chapmana a dost to přiblížilo jak se cítil. Pak už to bylo jenom čekání na konec který byl dost obyčejný, prúmerný. Taky musím říct, že atmosféra byla dobrá vúbec bych neřekl, že byl film natočen před nekolika lety ty končící 70. léta tam sou dost cítit.

Piraňa 3D (2010)

Tak tohle se nepovedlo. Asi první film z technologii 3D který skončil témeř naprostným fiaskem. Film proste ničím nemohl prekvapit a ani se o to vúbec nesnažil. Nekolikrát sem se z chuti zasmál. Párty, slunce, holky, prúzračná voda všechno jedna velká idylka která už sama riká, že dojde k masakru který nevydesí ,ale pobaví což je smutný.

Machete (2010)

Ďalší akčnák u ktorého treba vypnúť nič neriešiť, a len pozerať. Pre niekoho bomba pre niekoho odpad u mňa je to medzi.