Chcete být piráty? (2012)

Tak toto video nemělo kromě postav s filmem nic společného. Podivná směs nepovedených a ohraných vtipů, které většinou vyzněly dost trapně. Styděl bych se to k filmu vůbec přidat.

Green Lantern (2011)

Ani tisíc zelených mimozemšťanů nedokáže zničit zlého Parallaxe, ale stačí, aby přišel neohroženej a statečnej Američan a vše najednou jde. Naprosto tuctová a nudná Sci-Fi, nápad soubojů sice zajímavý, ale tím to taky končí. Nekonečné dialogy, nudné souboje. Nuda.

Cvoci v akci (2007) (pořad)

Trapnost nad trapnost, hlavně se zviditelnit. Ubohá snaha zaujmout pokusy na úrovni 10ti ročního dítěte.

Albert Nobbs (2011)

Velice netradiční film s příběhem, který Vás donutí se pořádně zamyslet. Osud Alberta Nobbse ve skvělém ztvárnění Glenn Close, Vás nenechá chladnými. Dobře sestavený kolektiv malého hotelu ještě přidává na již tak skvělé atmosféře.

Legenda o mém synovi (2007) (TV film)

Vcelku nudný film popisující odvahu a statečnost britských vojáků, které působí občas až příliš přehnaně. Radcliffe se do role naprosto nehodí a ani nepředvádí bůhvíjaký výkon. Film sice nabízí zajímavý pohled na válku od známého spisovatele Kiplinga, ale vše je tak nějak špatně.

Ošetřovatel (2011)

Příjemná rodinná komedie s vtipnými hláškami zvířat a trochu trapným Kevinem Jamesem. Celkově na mně film zanechal kladný dojem a docela jsem si ho užil.

Jack a Jill (2011) odpad!

Tady asi muselo někomu pěkně hrábnout, když pustil tenhle film do světa. Blbost nejvyššího stupně s trapností přesahující všechny meze.

Stan Helsing (2009) odpad!

Větší pitomost než tohle (jestli teda nějaká existuje) jsem neviděl. Trapný film bez špetky humoru, proti kterému je i Scary Movie pecka. Nejde mi na rozum, jak se k tomu chudák Leslie Nielsen dostal.

Transformers 3 (2011)

Oproti druhému dílu krok kupředu, ale stále je to to samé dokola. Efekty a akční scény jsou prostě paráda, ale tenhle scénář, aby za něco stál, by se musel smrsknout tak na hodinu a půl a nemučit nás přes dvě a půl hodiny.

Temple Grandinová (2010) (TV film)

Asi to není úplně přesvědčivých 5*, ale tenhle film mi naprosto sedl a moc sem si ho užil. Claire Danes mě naprosto okouzlila svým ztvárněním nadané, vtipné a inteligentní dívky - Temple Grandinové, která se navzdory svému postižení dokázala prosadit a ukázala, co vše v ní je.