Občanský průkaz (2010)

První jsem četla a až potom viděla. Ještě teď jsem ovlivněná komorní atmosférou co byla v kině a především tou hudbou co tam zněla! A tak říkám, že se mi to líbilo moc. A nelituju!

Memento (2000)

Co? Cože? Jakto? No páni! Originální (!) a jdu koukat znova.

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

,,Co udělá správný američan, když se mu něco nelíbí? Dá to k soudu..." Líbí se mi jak si tam ze sebe dokážou udělat srandu(když ne jindy tak apoň v seriálu..), ten ironickej humor a právnický prostředí.

Píseň lásky samotářky (2004)

Hezký komorní příběh, který není prvoplánově zasazený přímo do centra města ale na periférii New Orleans, kde můžete posedět se svými přáteli a zazpívat si a popít v klidu na "zaharádce".Kde je jedno v kolik a v jakém stavu a jestli vůbec ráno vstanete. Jednoduchý příběh, dobří herci, hezká hudba :)

Ratatouille (2007)

No páááni! To byla animace? Wow. Můžu říct, že jsem si na hodinku a něco odskočila do Paříže! Krásný, jako bych tam byla. Děkuji tvůrcům za nádhernej zážitek.

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

...nabrala vodu do dlaní a řekla ,,PIJ!" / To že řekla? Děvka!.... Ani nevím co bych jiného k tomu napsala. Prostě bez chyby!

LOL (2008)

Dávám 3* a to jako že se mi to líbilo :) Kluk kterej má kapelu, zpívá a hraje na kytaru a holka s nádhernejma vlasama , která má možná až záviděníhodný vztah s matkou. Sem tam nějaký ten vtip a slza, ale pořád to jede! Líbilo se mi moc!

500 dní se Summer (2009)

Hltala. Doslova jsem ten film hltala!! Pořád jsem čekala "zlatý happy happy end" on tam teda byl, ale .... Krásnej film, nádherná hudba(!!!) aji oči se mi zaleskly. Jsem si jistá, že jsem ho neviděla naposledy :)