Machete zabíjí (2013)

To to uz bolo take debilne, ze si ani trojku neviem predstavit a zvlast vo vesnire. WTF !?

Práskač (2013)

Celkom ma tento film prekvapil. The Rock je obyčajný chlap, nie akčný hrdina ako to je zvykom. Iba jedinú výhradu mám, a to je strašne roztrasená kamera. Normálne by som dal aj za štyri, ale tá kamera kazí celkový zážitok z filmu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Neviem prečo každý je tak unesený s tohoto seriálu. Podľa mňa sa to strašne vlečie. Keci, keci a žiadna alebo skoro žiadna akcia. Dúfam, že druhá séria bude na tom lepšie a budem môcť dať viac ako tri hviezdy.

Tráva (2005) (seriál)

Po tretej sérii som si tento skveli seriál absolútne zamiloval. Niet pochyb, že som musel zmeniť hodnotenie a dávam jednoznačne za päť. Vrelo odporučujem každému !!!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prečo by si mal sledovať tento seriál? A zvlášť v angličtine? Pretože je to veľmi vtipné a skutočne môžeš počuť originálny humor a naučiť sa nové slangy. Nehovorím, že čeština je zla, ale originál je originál. Škoda,že posledná séria už nie je to čo bývalo:-(

Bitevní loď (2012)

Predražený a nudný film. Režisér urobil tri závažne chyby: Film je neuveriteľne dlhý na jeho obsah. Angažovať Rihannu do filmu nebol dobrý nápad, pretože ona nie je herečka a bohužiaľ ani speváčka. Vo filme pôsobí umelo a nehovoriac o trpných dialógov. Skratka hrúza! Tak isto sa mi nepáči tá naivita a demencia celého filmu. Zbytočne vyhodené peňaze, strata času. Dve hviezdičky dávam akurát za muziku a celkom slušné efekty.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Musím sa priznať, že nie som fanúšikom vojnových filmov. Čo sa tíka tohoto seriálu, tak som sa rozhodol ho pozerať v ďaka dobrému hodnoteniu. Takže ku samotnému snímku, prvá epizóda bola úplná nuda, Nemohol som sa dočkať konca a zvlášť, keď som zistil, že má až osemdesiat minút. Dvojka začala veľmi slušne a potešil som sa, že ma to začne konečne baviť. Ani som sa nenazdal a bol tu koniec a mohol som prejsť na trojku. Po bezduchej tridsať minútovej strieľačke z druhej epizódy, táto polahodila môjmu srdcu a začal som sa cítiť ako pri hre Call Of Duty. Štvrtá epizóda začala z pomalá, ale asi po dvadsiatich minútach sa všetko vracia do pôvodných koľají. Päťku môžem kľudne porovnať na úrovni predchodzého dielu. Takže celkom slušné. Šestka strašný pohľad na vojnu v mrazivej zime. Veľmi pôsobivá epizóda, človek sa musí zamyslieť nad krutosťou vojen. Siedmej epizóde trvalo až tridsať minút kým sa rozbehla, ale potom som neľutoval, že som to predčasne nevypol. Osma časť začína ako obvykle veľmi pomaly, ale narozdiel od predchodzích dielov nenudí. Praktický až do 37 minúty sa takmer nič nedeje, len prípravy na tajnú misiu. Celkovo túto epizódu hodnotím za tie lepšie. Deviatka je trošku komediálna, ale zároveň neuveriteľne brutálna. Ku tej vtipnejšej stránke, malá sexuálna scénka s Tom Hardy. Je neuveriteľne aký chudučký je v tomto filme. A zvlášť v porovnaní ako vyzerá v Temnom Rytierovi. Veľký rozdiel. Ku tej brutálnej stránke, mám na mysli ten koncentračný tábor, tak to bol neskutočný pohľad. It was really sick !!! Desiatka už bola len taká ukončovačka ako keď nate posledný deň na dlhom pracovnom turnuse a neviete sa dočkať ísť konečne domov. Na záver môžem povedať, že to bol veľmi dobrý seriál a vrelo odporúčam každému, kto má rád vojnové filmy.

Madagaskar 3 (2012)

Dlho som sa vyhýbal tomuto filmu, ale nakoniec som neľutoval.