Hrdinové (2006) (seriál)

Prvá séria absolútne za päť stars. Veľmi prekvapivý a zaujímavý seriál. Na druhej sérií môžete poznať, že koryto peňazí pomaly, ale určite vyschýna. No, ale stále uspokojivé. O tretej sérii musím povedať, že som sa musel poriadne prekonávať aby som vydržal do konca. Veľmi veľa postáv a príbehov. Človek sa musí poriadne sústrediť, aby stíhal z dejom a zvlášť, ak tento seriál pozeráte v Angličtine. Štvrtú sériu som už pozeral, len z povinnosti, že to chcem dopozerať až do konca, ale musím uznať, že bola lepšia ako trojka !!!

Total Recall (2012)

Film plný akcie po celé dve hodiny. Vôbec som sa nenudil, práve naopak. Mal som príjemný a prekvapivý večer po tom, čo som čítal niekoľko recenzií na ČSFD. Neviem prečo ľudia tu majú také negatívne reakcie. No, čo dodať na záver.... Mne sa tento film páčil a určite by som si ho ešte raz pozrel v budúcnosti a to nie len kvôli dobre vyzerajúcim herečkám. :-)))

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Akosi po toľkých pokračovaní mi to už príde trápne a zvlášť Stiffler. Musím dodať, že tento film je lepší ako predchódze diely, ale na jednotku sa to nechytá !!!

Méďa (2012)

It was funny like Shit !!! Ale doslovne, veľmi som sa zabavil na tomto filme. Neviem ako tento film zneje v češtine, ale stalo sa mi to isté, ako opisovala Lima. Stým rozdielom, že v kine sedela jedna černošská rodinka s dvoma deťmi a tích ani netrklo, že neustále počuť v dialógoch to všetkým dobré známe slovo: F**K :-)))

V jednom ohni (2008)

Nechápem ako môže niekto ohodnotiť tento film ako odpad! Nie je to síce žiaden akčný hollywoodsky trhák, ale má to svoju myšlienku a dá sa povedať, že tento snímok je vhodný ako ponaučenie v krízových situáciach v manželstve. Ja len vrelo odporúčam pozrieť si tento film!

American Idol (2002) (pořad)

Finále 2012 totálna pecka, škoda, že Jennifer odchádza:-( Inak musím podotknúť, že US super star je oveľa lepši ako Česky alebo Slovensky super star a zvlášť v porovnaní US VS. SK, tu narozdiel od Slovákov, účinkujúci vedia spievať.

Shameless (2004) (seriál)

Americka verzia si mi paci viacej, ale toto je original. :-)

Hříšníci (2011) (seriál)

Hned od prvej epizody ma to chytilo, a tak to ma byt !!!