Netvor (2011)

Tak toto co bolo? Nejaka stupidna variacia na krasku a zviera? Film mozno tak pre pubertalne dievcatka:-)))

Pod jednou střechou (2010)

Dalo so na to pozriet, dokonca niektore sceny boli vtipne, ale neviem, ci by som sa este raz na to dival.

Forget Me Not (2009) odpad!

Vacsiu blbost som este asi ani nevidel, ako moze niekto na toto vyhadzovat peniaze?!?!

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Ja som mál možnosť toto trojrozmerné divadlo vidieť na Floride v Universal Studio Orlando a musím povedať, že to je neporovnateľný zážitok vidieť to priamo tam zo všetkým divadlom okolo 3D filmu. Keď hovorím o 3D v Amerike, tak to je ozaj 3D nie ako u nás:DDD Treba zažiť !!!

Saltová (2010)

Angelina mi príde v tomto filme ako terminátor, skáče po autách neuveriteľnými skokmi, a ten výťah to bola iná kravina. Celkom dobrá akcia, aj keď nereálna. Scenár bieda, ozaj film na jeden krát.

Sejmout zabijáka (2011)

Veľmi podarený film. Skratka mafiánsky žáner ma vie dostať. A ešte ak sa jedná o skutočné udalosti čo sa stali, tak o to lepšie. Ray Stevenson dokonalé zahral svoju úlohu a Val Kilmer ma pobavil svojou obezitou. Žeby sa mu darilo? Inak tu nič moc neukázal, aspoň podľa mňa.

Země lidí (2011) (seriál)

Jednoznačne najradšej pozerám dokumentárne filmy. Kde sa chytajú Hollywoodské trháky? Pri týchto filmov si človek oddýchne a pokochá sa nádhernou prírodou, čo nám tu ešte ostáva. Takéto filmy by mali pozerať všetci tí zadrhnutý pracháči, ktorím nejde o nič iné, ako len o ich tučné konta.

Rio (2011)

Neviem ako ostatný, ale mňa tento film celkom pobavil. Nie je to síce nič extra, ale môžem povedať, že čosi nad priemer. Jednotlivé postavy sú priemerné a niektoré až hlúpo/ zahrané. Najlepšie postavy sú Linda a Blue-ho priateľka.

Last Night (2010)

Bol som plný očakávaní pri hereckom obsadení.... Mám rád hercov ako Sam Worthington a Keira Knightley. ...ale bol som trocha sklamaný, čakal som viac, že sa dej viac rozbehne, ale nič sa dokopy nestalo. Samozrejme, ak nepočítam Michaelovu neveru. Čo dodať? Neviem, či by som si tento film ešte raz pustil, hádal len kvôli dialógom a precvičením si Angličtiny.