Kocour v botách (2011)

Nečakal som od tejto rozprávky moc, ale o to som bol viac prekvapený. Určite lepšie ako posledný Shrek.

Policejní odznak (2002) (seriál)

Ak sa mám priznať, prvá seria ma až tak nebavila. Čo sa vôbec nedá povedať o druhej. Tak ako to skončilo v prvej sezone, tak to pekne pokračuje v dvojke, ale oveľa brutalnejšie. Skvelí seriál, len odporúčam !!!

Vincentův svět (2004) (seriál)

Geniálny sitkom, každému odporúčam !!! Spolu s Californication moje najobľúbenejšie.

Arn (2007)

Celkom vydarený film, nie je to žiaden hollywoodsky trhák, ale celkom ma tento severanský snímok zaujal. (až na zopár nudných scén, inak v pohode)

Rychlejší (2010)

Ten to film vyzeral ako sľubný snímok, dokonca som sa tešil, že Dwayne konečne natočí poriadny akčňak, ale nestalo sa! Totálne sklamanie a zvlášť koniec-((( That suck !

Rychle a zběsile 5 (2011)

Je to akčná jedno hubka o dosť lepšia ako jej predchodcovia, ale pán režisér si mohol odpustiť scénu s trezorom na diaľnici. To moje hodnotenie posúva o bod do zadu.

Ochránce (2005)

Hneď v prvej scéne je známe, že tento film je určený zvlášť pre mladého diváka od 5 rokov. Je to taká oddychovka, keď zoberiete svoje deti v Nedeľu poobede do kina.

Mezi námi děvčaty (2003)

Už dlho som sa nepobavil na komédií ako v tomto prípade. Väčšinu to skonči na Americkej demencií v štýle The Disaster Movie. Ale tento film milo prekvapil a zvlášť v prípade Jamie Lee Curtis. Vedel som, že to je dobra herečka, ale toto zahrať, tak klobúk dole! Inak aj Lindsay Lohan bola skvela. Musím uznať, že to je nadaná herečka.

Řetězová zpráva (2010) odpad!

What the hell was that? Waste my time and money:-))) It's piece of shit !