SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Absolútne zábavná show, najlepšie v Angličtine, ale aj nemčina je v pohode. Občas uletené, veľmi zábavne, niekedy doslova humusáčina, ako napríklad Patrikové zuby. V každej časti nájdete niečo odporné, nelogické, ale vždy sranda a to je podstata tohoto seriálu.

Moneyball (2011)

Veľmi dobré natočené, ale chýba mi tu akási iskra, čo by tento film trocha rozbehla. Brad Pitt je skvelí a páčia sa mi aj scény s jeho dcéru. To je veľmi dobré zahrané. Nemôžem nespomenúť vynikajúceho gitaristu Joe Satriany-ho, ktorý sa objaví na štadióne pred zápasom a zahrá si Americkú hymnu. Tento nápad sa mi veľmi páči, keď filmári zainteresujú muzikantov do filmu. Škoda, že tento snímok má pomalý spád a občas trocha nudí, ale inak v pohode.

The Caller (2011)

Strašná blbosť a nuda. Akurát záver filmu bol celkom zaujímavý.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Prvý krát, keď som videl tento seriál moje hodnotenie bolo jedna hviezda a napísal som iba jedno: Nemám rad tento seriál:-( Možno nie som sám, ale moja prvá myšlienka bola: Toto je divne....časom som dal tomuto seriálu ešte jednu šancu a neľutoval som.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Serial velmi dobre zacina, ale nadajboze sa dockat konca. Nasilu predlzovanie ako v telenovele. Pocase poriadna nuda.

Mr. Bean (1990) (seriál) odpad!

Sorry, ale ja nemozem vystat tohoto herca.

Počátek (2010)

Vynikajuci film, nemam ziadne vyhrady !!!

Poseidon (2006)

Vcelku pohodovka na nedelny vecer. Dobre pozeratelne, rychli spad. Necakajte nic extra, ziadna hlbsia myslienka.

A Horrible Way to Die (2010)

Tak tento film bol ozaj hrozna, pomala, nudna casta utrpenia kym so sa dostal ku koncu. Takmer som to nevydrzal a vypol pred koncom. Ale aspon zaver bol trocha zaujimavy:-)