Stmívání (2008)

Totálna blbosť, nuda a brag !!!

Warrior (2011)

Na začiatku poriadna nuda, potom sa to ako tak rozbehne. Čo sa tíka záverečného boja, tak to bolo podľa mňa nelogické. Vopred prehraný zápas vyhrať. Joel bol na konci zo silami v predposlednom zápase a nieto ešte vyhrať ďalší fight. To by musela byť ozaj veľká náhoda. Možno Tomova zlomená ruka? :-))) Mňa osobne viac bavil FIGHTER než WARRIOR !!!

Noc hrůzy (2011)

Jednú hviezdičku dávam kvôli Farrellovi, inak strach a hrúza. Vlastne tento snímok ani nie je horror. Podľa mňa zabitý čas. Nechápem prečo tento film má nad 60%. ???

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011) odpad!

V tretom pokračovaní, som si hovoril, prečo to stále natáćaju keď to je taka sprostosť. No a teraz mame tu ďalšie pokračovanie ešte debilnejšieho razu. Od samého začiatku je zrejme, ze sa jedna o C-ovi film a nie B-ovi. Totálne amatérske, debilne a otrasne zahrane. Kto nevidel prvý diel, toto ho len odradí.

Sherlock Holmes (2009)

Tešil som sa na tento film, ale zistil som, že to je poriadná nuda. Dúfam, že novinka bude lepšia:-)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Mohol to byt slušný seriál, ale tak neskutočne sa to vlečie ako v telenovele. /// Po zhliadnutí tretej sezóny totálna pecka. Musel som zmeniť moje hodnotenie.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Absolutne suhlasim s POMOm. Uz dolho som nevidel dobry film ak nepocitam serialy ako Dexter alebo Homeland. Co momentalne vychadza v kinach alebo na DVD tak je to nuda, alebo bullshit.

Útes smrti (2010)

Totalna nuda bez napadu. Skoda penazi !!!

Válka Bohů (2011)

A o čom bol vlastne film ??? Ďalšia počitáčova nuda. Akurát tak ako tak sa dál pozrieť koniec filmu, kde som si konečne vychutnal aj 3D efekty. Nezdá sa vám Boh Dio akýsi mladý??? :-)))