22 výstřelů (2010)

Pekná bieda, Reno sedí na zemi oprený o auto a aj tak ho partia chlapíkov nedokáže zabiť. Potom zase nekonečne dlho leží v posteli, čo je nesmierna nuda. Čakal som viac, ale čo už:-(

Vřískot 4 (2011)

What the hell was that? Nemôžem uveriť, že takéto filmy sa vôbec natáčajú. Absurdné, nudné podanie filmu. Takmer celý film som sa nudil a dve hviezdičky dávam len kvôli posledným dvadsiatim minutám. Ty boli fakt dobre. Inak celkovo dej, charakteristika postav absolutely shit! Nemôžem si pomôcť, ale toto boli fakt vyhodené peniaze do vzduchu.

Mechanik zabiják (2011)

Je to taká odychovka na nedeľné popoludnie. Akčná klasika, nič prevratné, ale môžem tento snímok zaradiť medzi tie lepšie Stathamové filmy.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Tento dokument poukazuje kde sa ľudstvo uberá. Sme ako nejaký vírus, ktorý postupne zničí všetko okolo seba. Ľudia by sa mali zamyslieť nad sebou a zbytočne neplytvať. Som zvedavý, čo budeme robiť keď sa minú zásoby ropy a vyčerpáme všetko, čo potrebujeme k životu. Niektorí ľudia sa boja o prírodu, ale skôr by sme sa mali báť sami o seba. Pretože naša modrá planéta sa za nejaké stovky alebo tisícky rokov spamätá s tohto ľudského vyčerpávania, ale to my už nebudeme.

Orel Deváté legie (2011)

Doba keď sa natáčali filmy ako Statočné Srdce alebo Gladiátor sú už za nami. Dosť ma tento film nudil, a čo musím úplne vytknúť tvorcom, že pri bojoch nepoužili takmer žiadnu krv a ku tomu každý vie, vie aké tieto boje boli brutálne.

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Až pri tomto filme si človek uvedomí aké sú športy nečisté a kde všade ľudia využívajú steroidy. Zvlášť v kulturistike je toho veľa. Inak ja osobne mám rád tento šport, ale na tieto sračky by som sa nikdy nedal nahovoriť. Čo sa týka samotného filmu, tak ma veľmi zaujal aj keď po technickej stránke dokumentu absolútne nič čo by sa tu dalo spomenúť. Totálny amaterizmus ako keď doma urobíte video.

Strážci - Watchmen (2009)

Nechápem ako môže mat tento film také vysoké ohodnotenie. Je to pekne vizuálne spravený film, ale celkovo nuda a biedny scenár. Na dĺžku tohoto filmu obsahovo strašne slabé. Tak isto aj jednotlivé postavy.

Rychlí a zběsilí (2009)

Znova a znova to isté.... prehnané situácie, dokonca nereálne. Čakal som viac po treťom pokračovaní, ale bieda. Hádam pätka naberie ten spravný smer....

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Nechápem ako toto ešte môže niekto natáčať. Nuda a primitivizmus a čereňa na torte, keď sob pre fikne chlapíka. Trapas!

Rango (2011)

Rozprávka pre dospelých inak sa to ani nedá pomenovať, som videl či v Slovensko, tak aj Anglickom jazyku. Obidva dabing sú dobre, ale ja sa prikláňam ku originálu trocha viac. Postava Rango je perfektne napísaná a dokonca ma aj pohyby typické pre Johnny-ho. Kamera, strih, grafika nemajú žiadnu chybu, ale zdá sa mi, že predsa len na rozprávku dosť dlhé.