Divoká Čína (2008) (seriál)

Vynikajúci dokument o Číne, bol som ohromený a ani v jednej zo šiestich časti som sa nenudil. Výborný komentár, super zábery a krásna príroda.

Zamilovaná zvířata (2007)

Milujem dokumentárne filmy a dá sa povedať, že ich častejšie pozerám ako hrané trháky z Hollywoodu. Čo sa týka tohto snímku je to len taký zostrih, nič konkrétneho. Dokonca chýba aj komentár. Tento film by sa dal použiť namiesto obrazu na stene a vychutnať si čaro prírody.

Sociální síť (2010)

Skutocne nenavidim Facebook, (osobne preferujem skor myspace:-) a este ktomu film? WTF? No,ale stalo sa ked som isiel z USA v lietadle a uz som mal vsetky ostatne filmy,co som chcel vidiet pozrene, tak som sa dal na tento. Bol som taky prekvapeny, ze som si ho muse pustit znova od zaciatku. Vo filme sa takmer nic nedeje, ale rozpravanie pribehu o trapnom facebook-u bez ktoreho si mnoho ludi nevie ani zivot predstavit, tak to ma zaujalo. A zvlast ako tento osial vlastne zacal. Kolko ludi chcelo ziskat nieco na tom. Zrada kamarata kvoli uspchu, etc.

Na vlásku (2010)

Na tuto rozpravku som isiel do kina s dceru....slubil som to na polrocne vysvedcenie:-) ...no a musim povedat, ze som bol prekvapeny. Celkom ma to zaujalo a bavil som sa az do konca. Nazaspal som ako pri Yogi Bear:-D Chameleon a Maximus boli dobri cely film a celkom sa mi aj pacili grazli z hospudky u kacatka:-) Mlady par bol sympaticky a zabavny. Zvlast prva scena ked sa stretli. Len skoda,ze zlatovlasa deva prisla o svoje strasne dlhe vlasy, to poznamenala moja dcera na konci filmu:-)

Zmije (1994)

Asi posledny film, co sa dal pozerat.

Odpadlík (1992) (seriál)

V ted dobe som zral tento serial, podla mna bol najlepsi. Skoda, ze Lorenzo Lamas zapadol prachom:-(

Fighter (2010)

Toto je ďalší film, ktorý som videl v USA a bol som veľmi prekvapený obzvlášť výkonom Christian Bale-ho. Totišto po T4 som si myslel, že sa stála sneho socha, ale toto co bolo? Ozaj dobrý výkon a super hlašky počas celeho filmu. Amy Adams mi prišla ako Debra v Dexterovi, neustale "fakovala:-)" Mark Wahlberg na mňa pôsobil až moc skromne nato, že bol fighter, ale dobrý výkon. Podľa mňa najlepší film, čo som videl počas tychto vianoc. Samozrejme ak nepočítam "blue ray" verziu filmu Počiatok:-)))

Cizinec (2010)

Na tento film som isiel do jedneho nemenovaneho americkeho kina pocas mojej dovolenky v USA. Moc sa mi tam nechcelo, od tohto filmu som moc necakal, ale nakoniec ma prijemne naladil. Necakajte nic prevratne, ale za pozretie tento snimok stoji. Inak Johnny tam vobec nemusel byt. Dost slabe na jeho osobnost. Angelina je stale povabna a vie ocarit.

Puls 2: Posmrtný život (2008) odpad!

What the hell was that? Na prvu cast sa dalo celkom pozerat, aj ma to bavilo, ale toto coje? Na tomto filme je asi vsetko strasne ,nic kladne priam smiesne a amaterske! Neviem, ako sa mohol dat este niekdo nahovorit na pokracovanie. Co dodat: 28% si tento film urcite nezasluzi je to ODPAD!!!

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Tento film so uz videl asi tisíc krát a stále mám chuť si ho pustiť znova. V tej dobe vrchol kinematografie. Mnohými režisermi dodnes inšpirujúci. James Cameron vie vždy prekvapiť. Tomúto filmu sa nedá nič vytknúť. Arnold je tu vynikajúci, jeho najlepší film. Rola šitá priamo na neho. Linda Hamilton tiež super hrá svoju postavu. Skratka všetko sedí ako riť na serbel:-) Najlepšia hlaška: " I need a vacation" :-D na konci filmu, keď bol T-800 pekne rozbity, až mi ho bolo ľúto.