Nájemní zabijáci (2011)

Pri každom novom filme JCVD hovorí, že toto je môj comeback, ale nikdy to tak nedopadne. Dôkazom toho je aj jeho ďalší počin: Assassination Games. Tento B-čkovi film nemá nič spoločné s umením a dokonca mi ani nepripadá ako Americký pretože takmer všetci hlavný predstavitelia rozprávajú ako by sa učili Anglicky jeden rok. Hádam si JCVD polepší po nakrútení The Expendables 2. Sľubuje špičkovú formu, pretože Stalone to že vraj od neho očakáva:-) Takže uvidíme...

Americký táta (2005) (seriál)

Podla mna lepsie ako Family Guy a niektore episody su pekne brutalne !!!

Zkažená úča (2011)

Cameron Diaz zahrala tento film prekvapujúco dobre, čo som bol až prekvapený. No, ale čo sa nedá povedať o Justin Timberlake. Príde mi, ako jeden debilko, neviem, čo na ňom dievčatá vidia:-) Tak isto mi pekne žrala nervy ryšavá Lucy Punch, teda aspoň v tomto filme:-)

Dluh (2010)

No, neviem....mňa tento film moc nenadchol. Celkom slušne zahrané, ale strašne sa to vlečie celu dobu a záver je jedným veľkým sklamaním. Celkovo mi film príde nedotiahnutý do konca a chýba mu akási iskra, ktorá by nadchla diváka.

Underworld: Probuzení (2012)

Nič prevratného, ale určite lepšie ako tretie pokračovanie. Film má dobrý spád, nenudí, niektoré scény sú poriadne vykrádačky, ale celkovo sa film podaril. Som zvedavý, čo páni z tímu vymyslia na budúce.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Tento film som si bol pozrieť v IMAXe, nádherná gigantická obrazovka, skvelý zvuk. Čo sa týka samotného filmu musím dať iba tri star, pretože niektoré scény na môj vkus boli až príliš nereálne. Ako napríklad: scéna na mrakodrape (kopať do skla a pritom sa držať úzkych hrán, samotné lozenie po skle a na záver, ten skok na hydrantovej hadici nemal chybu:-) Asi ťažko! ) Ďalšia nezmyselná scéna, ktorú si chlapci od štábu mohli odpustiť bola ku koncu filmu vo verejnej garáži, keď Ethan Hunt sa rozhodol skočiť s autom z cca 15 metrovej výšky. Trocha veľké šťastie nato, aby to prežil. No, ale čo už, vo filme je všetko možne:-)

Nebojte se tmy (2010)

Dosť veľká nuda o malom dievčatku, ktorému nikto neveri. Nič zvláštne, čo by stalo za pozretie. Raz stačilo a možno aj to už bolo moc:-)

13 (2010)

Dosť slabý film, na to aké má tento snímok obsadenie. Vôbec sa mi nepáči scenár filmu a jednotlive postavy sú nevýrazne a slabo zahrane. Samozrejme, ak nepočítam David Zayas a Mikey Rourke. Absolútne sa mi nepáči Curtis Jackson, ten by sa mal skôr venovať rap-u a nie filmu. A takisto Jason Statham mi príde akoby už strácal dych.

Hellraiser: Prophecy (2006) (amatérský film) odpad!

Poriadna žumpa a urážka pôvodného filmu. Inak tvorcovia akosi zabudli na Pinheada:-)