Dokonalý trik (2006)

Zajímavý film, mysteriózní a tajemný. Tento Film s prostředí kouzelníků dokonale navozuje tajemno. Stojí za to se na něj podívat. Není to sice žádná hitpáráda ale příběh je opravdu zajímavý.

Den poté (2004)

Mě se film, velmi líbil. Hezký příběh - láska, napětí atd. Žánr Katastrofických filmů je u mě velmi oblíben. Tento snímek se opravdu povedl, mohu doporučit.

Hlubinná hvězda šest (1989)

Nemůžu si pomoct, ale já jsem byl spokojen. Příšera byla pěkně udělaná, hezká bestie. No pravda, že se skoro půlka lidí pozabijí navzájem. Herecky taky slušně obsazené. Já byl spokojen.

Den nezávislosti (1996)

Neuvěřitelně americký film, někdy hraničící až se stupiditou. Pokud se chcete pobavit Sci-fi podívanou tak ano, ale rozum nechte doma. Triky jsou výborný, ale jinak je to fakt šaškárna.

Správci osudu (2011)

Opravdová stupidní pohádka, na kterou se hezky dívá. Na konec láska zvítězí. No prosim. Po stránce děje, je to celí nesmysl, není co dodat.

Ďáblův advokát (1997)

Mistrovské dílo, Al Pacino se snad jako Ďábel narodil. Tady Al Pacino a Keanu Reeves předvedli dokonalí herecký koncert. Tento film nemá chybu přesně vystihuje lidskou povahu. V žánru Mysteriózní filmů jsem zatím nic lepšího neviděl. Bravo.

John Wick (2014) odpad!

To je opravdu šok, hrůza hrůza. Akční katastrofa, přesně pro takové filmy mnozí lidé, filmy z Hollywoodu nesnáší. Film má všechny prvky hrůzy, nemám slov. Jak se Keanu Reevese (který je můj oblíbenec) k něčemu takovému mohl snížit. Nemá dál to cenu hodnotit, to se nedá dovídat.

Bratři (2009)

Vynikající film - který poukazuje, jak krutost války dokáže ovlivnit vzorného vojáka a jeho rodinu. Opět musím upozornit, že tohle už člověk jistě několikrát viděl, ale opět musím připomenout, že to vůbec není na škodu si podobné téma zopakovat. Doporučuji - film nemá chybu.

Bílá paní (1965)

Dokonalá komedie která měla a opravdu zesměšnila Komunisty a celí Socializmus. Ukázka absurdity doby a celé komunistické ideologie. Karel Michal to dokonale vystihnul. Vynikající - dokonalé - prostě skvělé.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Geniální film. První krok Stevena Spielberga na půdu Sci-fi a hned taková bomba ! O setkání s mimozemšťany asi nejpůsobivější film který jsem kdy vyděl..