Brilantní plán (2007)

Mě se film líbil. Film pobaví svou jednoduchostí a hlavně je vy-jímkou mezi filmy, které nemusí zaujmout násilím, nevázaným sexem a mega efekty.. Kriminální a tajemná zápletka byla skvěle propracována.

Bílé peklo (2001)

Film z Komunistického pekla, to už samo o sobě je výborné téma. Výborně zpracováno. Strhující až do konce. Dokonalý film.

Cesta bojovníka (2007)

Filmy z dob Vikingů a vůbec "Barbarů" mám velmi rád, tenhle se velice povedl. Velmi doporučuji stojí za to vidět.

Beowulf: Král barbarů (2005)

Je mi velmi líto, že musím dát tak nízké hodnocení, protože filmy z dob Vikingů a vůbec "barbarů" mám velmi rád. Tohle je průměrné pracování. Žádná sláva to není.

Barbar Conan (1982)

Arnold Schwarzenegger - to stačí aby Film byl vynikající. Barbar Conan je základ, kdo nevyděl jako by nebyl.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Uznávám že tohle dílko není žádná sláva, ale odpad? To by bylo příliš tvrdé, vyděl jsem horší. Docela to šlo.

Boj o oheň (1981)

Velmi starý film, už jsem ho vyděl na základce. Nemůžu jinak, než dát 5 hvězdiček. Film jsem viděl několikrát a pokaždé mě dostal.

Argo (2012)

Geniální film, to je opravdu něco, nemá to jedinou chybu. Alespoň si člověk může udělat obrázek jak to v Iránu vypadá. Kdo nevyděl prohloupil.

Apollo 13 (1995)

Skvěle zrekonstruovaná jedna z významných událostí letů do vesmíru. Film nemá chybu.