Avatar (2009)

Vynikající Film. Obdivuji dokonalost, skvělá režie, herecké výkony, obdivuji co vše dokázali a co všechno si museli domyslet. Líbí se mi Cameronovo puntičkářství a že si nechal vymyslet nový jazyk. To je prostě něco kvůli filmu. (Asi má Sigourney a Cameron stejnou lásku z Vetřelce jako já). Bravo.

Attila (2001) (TV film)

Průměrný historický film o jednom velkém vojevůdci. Asi i laik pozná že takhle to určitě nebylo. Ale i pohádky jsou hezké, na jedno podívání to docela ujde.

Arn (2007)

Velmi pěkný historický film. (Rytíři - Templáři - Princezna to mám rád). Romantický příběh na pozadí historických událostí. Velká historická pravda v tom asi nebude ale hezky se na to kouká.

Armáda temnot (1992)

K tomu to Horůrku mam nostalgický vztah. Je to první horor který jsem kdy vyděl. Tehdy jsem se bál. Z dnešního pohledu je to Legrace. Ale je to hezká podívaná.

Apocalypto (2006)

Tohle je velkolepý Film. Nemá žádnou chybu. Mistrovské dílo - vynikající. Pro natvrdlé - vynikající.

Armageddon (1998)

Opravdu se tato záchrana světa se překvapivě povedla. Jestli někdo mluví o patosu, tak by mě zajímalo, co by říkal, kdyby to vše dopadlo jinak. Jistě, chvílemi je to hlavně šaškárna. ale hezky se na to kouká......

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Vysoce podprůměrný film, který má zajímavý příběh. Ale uznávám že to není žádná sláva. Všechno se holt nepovede. Na jedno podívání to ujde.

Anakonda (1997)

Zajímavý příběh. Hezká podívaná pro nudné večery. Žádné velké filmařské umění to není ale není to zas taková katastrofa.

Alexander Veliký (2004)

Velkolepá historická filmová sága, nemá cenu na tom hledat mouchy, kdo vyděl neprohloupil.

Agora (2009)

Nádherný velkolepý výpravný velkofilm. Strhující příběh o odvážné ženě, která byla pro lidské vědění ochotna riskovat vše. Stojí za to vidět. Nádhera.