Stalo se (2008)

WTF... postavit film na tak idotském námětu, to chce hodně odvahy. A pokusit se ho zachránit pseudo-brutálními sebevraždami na 1000 způsobů je už na psychiatrické vyšetření. Kdyby se jednalo o parodii, tak oboje jmenované jsou velmi dobré základy, ale u seriozně míněné katastrofárny? Hrůza. A postava Zooey Deschanel byla tak neskutečně nesympatická a některé dialogy tak stupidní, že nemůžu dát víc než 25%

Suprhrdina (2008)

jedna z nejlepších soudobých Holly parodií, která ale svůj pomlslný stín stejně nepřekročila. Trochu mi to připomínalo Bláznivou střelu, ale k jejím kvalitám ještě něco chybí. Přesto se jedná v mezích současné konkurence a to lepší... 50% P.S. Hodně mě nadchli odkazy na současné trendy a-la I-drink, facebook, Microsoft Killer pack a taky úchylný Stephen Hawking se sklony k sebevraždě... 50%

Spojenec (2006)

Obsahově plytké až běda. Postava Jodie Foster úplně zbytečná, čekání na něco překvapivého bohužel nenaplněné. Takle jsou to jen další Dannyho parťáci, akorát bez vtipu a akce. ...ale potenciál tu byl...bohužel... 60%

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

No, potěš koště.... Tak nějak mi to připomínalo nepovedenou variaci na MUMII a něco co nemá s původním Indym moc společného. Hlavně co se komplexnosti týče. Připadá mi to jako poslepovaná skládačka na kterou nebylo moc času.(Tak toto jste ty roky vymýšlali chlapy??) Těch míst, kde rozum zůstavá stát nad nelogičností nebo béčkovostí je tam prostě tolik, že ani nepoznávám, že by tohle mohl být Spielberg. Jediným kladem je vtip a schopnost sebeparodie, která tenhle film dotlačuje aspoň do průměru. 60%

Svět za 50 let (2007) (seriál)

Já prostě tyhle hrano-dokumenty nemám rád. Ať se autoři rozhodnou jestli chtějí hrané sci-fi nebo seriózní dokument a netvoří paskvily jako je tento. Jinak celkem zajímavé a vcelku i přijatelné vize. 40%

Mejdan v Las Vegas (2008)

70% příjemná romanťárna okořeněná humorem trochu ve stylu American Pie. P.S.Den před shlédnutím tohoto snímku jsem si sehnal cd od Miky a hádejte kdo má na starost hudební doprovod k úvodním titulkům :)

Škola superhrdinů (2005)

Parádní oddechovka s lehce přdvídatelným dějem u které jsem se ale parádně bavil. Výborná parodie na hrdinské filmy, která hravě strčí do kapsy pokusy jako Úžasňákovi nebo Spy Kids. 70%

Bydlení budoucnosti (2006) (TV film)

Pěkný dokument, který velmi dobře ukazuje rozvoj tohoto nového odvětví stavebnictví v Rakousku. Pokud si chcete pořídit nový dům, tak se napřed podívejte na tento dokument.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Lepší 2 **. Ikdyž je to hloupější než Obelixova palice, přesto jsem se vcelku bavil a pěkně si odpočinul. Asterix by si zasloužil nějakou lepší adaptaci, ale aspoň mi to přišlo o něco lepší než Mise Kleopatra. 50%