Blood and Bone (2009)

Trocha povedených soubojů nemůže zakrýt chatrný příběh. Pro mě navíc zcela neznámí herci, nutno dodat, že nijak zvlášť sympatičtí. Některé souboje, ač se zdají být dobré, tak po bližším prozkoumání působí dost nereálně. Přesto mě na tom všem něco bavilo a vydržel jsem do konce. Znovu bych se ale nepodíval. 55%

Velký blondýn s černou botou (1972)

Špionážní komedie z roku 72, na kterou se však dá v pohodě dívat i dnes. Což si myslím svědčí o její kvalitě. 75%

Bestián: Kupředu, zpátky jen krok! (1999)

Dabing je fakt příšerný, ale za to snímek bohudík nemůže, proto ho ani nehodnotím. Bohužel mi zde britský humor místy nesedl tolik, jak bych si přál. Přitom ho mám docela rád. Takže pro mě bylo fajn vidět pospolu Rowana Atkinsona, Hugha Laurieho, proklatě sexy Kate Moss a Colina Firtha. Ale to je asi tak všechno. 65%

Konečná (2013)

Pořád skvělý Arnie. Stárne nám stárne, ale pořád dokazuje, že ho ještě nesmíme odepisovat. Já si tuhle show užíval naplno. Skvělé auta, akční scény, pěkné ženy... co víc si přát. Eduardo Noriega jako boss narkomafie byl přesvědčivý. Pro mě byl však hlavním záporákem jednoznačně Peter Stormare. Nejvíc mě ale baví, jak si Arnie na stará kolena dělá ze všeho srandu. Chrlí ze sebe výborné hlášky a pohledy. Prostě tento film je třeba brát z velké části i jako komedii. Některé scénky jsou totiž vážně na pochcání. :) Pro mě velké překvapení. 80%

Velký sen (2011)

Tomuhle příběhu neváhám dát plný počet. Velice emotivní a příjemný zážitek. Tenkrát to měli kluci těžké, aby si prosadili svůj názor a mohli hrát fotbal. Dnes fotbal může hrát každý, ale mnozí si toho neváží. Velice pěkně natočeno. Učitel angličtiny potažmo fotbalu je sympaťák. Najde se zde i pár úsměvných momentů, ale mě spíš šlo o ty emoce. Velký sen jsem si hodně užíval a fandil jsem klukům i trenérovi (učiteli). Němci mě zase jednou překvapili. Za tenhle kousek bych se určitě nestyděl. Žádný kýč, žádný balast, prostě příběh jak se sluší a patří. 90%

Silný kalibr (2010)

Úplný průser to zas nebyl, závěrečná přestřelka docela ušla. Ale ten balast okolo byl dost chatrný. Nudní herci, nudný scénář a zmatlané dialogy. Hlavně Val Kilmer vypadal dost nepřítomně, jako by mu to celé bylo u prdele. A tak i mě je tenhle snímek u prdele. Za finální přestřelku a za tu extra pušku na konci dávám 2*, víc ani ťuk. 40%

Kačer Howard (1986)

Tohle bylo tak neuvěřitelně prosté, až mě to bavilo. Viděno dvakrát (jednou v dětství na VHS, jednou před pár lety). Dnes už po tomhle filmu málokdo sáhne, v době neskonalých vizuálních efektů. Což je velká škoda, páč tenhle snímek je i poměrně zábavný a určitě je to fajn volba na upršený sychravý večer. 65%

My z Kačerova (1987) (seriál)

Ještě lepší než Chip a Dale. Prostě nezapomenutelné... rád vzpomínám na dětství a brzké ranní vstávání, abych nezmeškal Kačeří příběhy. :) 95%

Rychlá rota (1989) (seriál)

Oblíbený animák mého dětství. Chip, Dale, Monty, Gedžitka a hlavně muška Zip. Chip s Dalem neustále zápasili o přízeň Gedžitky, což byla sranda pozorovat, páč si při tom většinou některý z nich něco udělal nebo se oba porvali. Ale pak byli zase přátelé. Znělka dodnes nezapomenutelná. 90%