Na doraz (2010)

Proč mi, doprdele, pořád mizej komentáře? Je tohle normální? Když už mi je smazán komentář, rád bych alespoň dostal hlášku za co! A hlavně který komentář to byl a kde. Pak za rok nebo za dva přijdu na to, že mi tu z ničeho nic chybí. Tohle je vážně ubohé a už mě nebaví psát znova a znova komentáře k filmům, kde jsem je stoprocentně někdy psal. Tohle je můj jubilejní tisící komentář, tak bych si skutečně moc a moc přál, aby nebyl smazán. Děkuji! K filmu toho nemám moc co říct, protože to byla hrozná nuda od začátku až do konce. To je jediné, na co si nejvíc pamatuju, že jsem u toho zíval a sledoval neustále čas. Kdyby tu nehrál Robert Downey Jr., tak bych to nejspíš ani nedokoukal. 45%

Kostka 0 (2004)

Třetí pokračování je, co do kvality zpracování, něco mezi jedničkou a dvojkou. Takže solidní průměr. Některé možná potěší vysvětlení, které ale bohužel příliš nepřekvapí. 55%

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Prachsprostá vykrádačka prvního dílu s ještě horším rozuzlením. Filmu neprospěl amatérismus hlavních postav (asi bylo málo financí) a i přes veškeré efekty to byla pro mě velká nuda. 40%

Kostka (1997)

Stejně jako platí u Saw, tak i u Kostky je první díl tím nejlepším, co můžeme z celé série vidět. S dalšími díly v podstatě jen ztrácíme čas. U tohoto prvního dílu na mě zapůsobila originalita, psychadeličnost, sklíčenost z malých prostor a vychytané popravy jednotlivých postav. Jen to rozuzlení mohlo být trochu propracovanější. Takhle musím dát jen 4* a 75%.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Já se ptám proč? ... Stejně na to všichni jak pitomci koukáme. :D Téměř 30500 hodnocení. Ať je to jak chce, na pana Trošku už jen tak někdo nezapomene. 0%

Kameňák 2 (2004) odpad!

Tohle už oproti prvnímu dílu zavání trapností a naprostým mrháním hereckého potenciálu. Vlastně ne nezavání, ono tomu tak skutečně je. 0%

Kameňák (2003)

První díl vskutku není nejhorší v porovnání s tím, co přišlo po něm. Takže 2* z hecu, jinak bych musel u dalších dílů do mínusu. Ale pár dobrých vtípků se tu dá najít, úplný průser to teda není. 30%

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Kravina jak blázen. Tohle nemůže nikdo myslet vážně. Chápu, že nám chtějí vymývat mozky, ale proč k sakru i dětem? 0%

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nesmrtelný seriál, který snad přežije i pád TV H@vna. Po shlédnutí se dostaví efekt silnější než po projímadle. Vřele doporučuji. 0%

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Tohle ovšem závání psychickou újmou, z které už se ledaskdo nemusí dostat. V některých případech byl zjištěn nádor na mozku a nekontrolované zvracení. 0%