Avengers: Age of Ultron (2015)

Nevim jak ostatni tady, ale ja se bavil. Hlasky lepsi jak v prvnim dile, ktery uprimne za moc nestal a s tim jsem sel taky do kina. A byl jsem celkem mile prekvapen. Efekty super a ve 3D jeste lepsi, jen toho 3D mohlo byt vic.

Lucy (2014)

Nechtel jsem film zavrhnout na zaklade mistnich komentaru, a tak jsem ho skouknul. Prvnich 15 minut si rikam tak treba se to rozjede a bude to i zajimavy, ale ouha zazrak se nekonal. Tak si rikam WTF? Ma cenu vubec tocit takovy braky? A ma SJ a MF (ten obzvlast) zapotrebi brat kazdou sra*ku? Chapu, ze jmeno Luca Bessona coby rezisera zni dobre, ale i mistr tesar..... a tady Luc slapl opravdu vedle. Tohle byl jeden z nejhorsich filmovych zazitku letosniho roku

Zmizelá (2014)

Jako cely film byl skvele vymysleny, ale WTF za konec? Poslednich 15 minut bylo uz dost pres caru :-( Proto ta jedna * dolu

John Wick (2014)

Nejak nechapu ty oslavny ody tady. Pro me nejhorsi film, ktery jsem za poslednich nekolik mesicu videl. Pribeh zalozeny na nicem, prostoduchy dej a nic na tom nezachrani ani Keanu, ktery se sice snazi, ale sam vsechno zachranit nemuze. Tak aspon za nej 1*

Enderova hra (2013)

Takova prumerna sci-fi se zajimavym koncem. Ale nejak me neoslovila

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Nezklamal, ale ani nepotesil. Cekal jsem podstatne vic nez jsem jako divak dostal a finale byl snad jen hloupy vtip ne?

Stážisti (2013)

Je to takova klasicka prumerna komedie. Owen Willson je hetec,kteryho mam rad,i kdyz je pravda,ze vzhledem k pribyvajicimu veku by mu slusely trochu jine role. Je to tak na 60%, ale vzhledem k tomu, ze jsem z generace zasazene fenomenem Google dam 4*, ja jsem se docela bavil,a to i presto, ze realita je trochu nekde jinde ;-) P. S: Verbal je asi zamindrakovanej jablickar :-D

Next (2007)

Pokud mam hodnotit film, pak, pokud pominu nektery sceny jako zabouchnu se do chlapa, kteryho vubec neznam a vidim poprvy v zivote apod., by byl za 4*, ale jednu dostane dolu za konec, kterej me vylozene zklamal...

Paralelní světy (2012)

Uprimne jsem nic necekal a byl jsem vic nez mile prekvapen. Pokud si odmyslim ten klise romanticky pribeh, fil nemel po vizualni strance chybu. I pribeh samotny je zajimavy. Nevim, jak ostatni, ale ja se bavil od zacatku do konce. 90%