Česko Slovensko má talent 9 (2021) (pořad)

Tvl, kde vyhrabali to nový slovenský blonďatý koště? jako moderátoři jdou od 10 k 5.... vlastně od 5 k 0. Ale dá se na to koukat.

MasterChef Česko - Série 5 (2021) (série)

Ale jo, mám to rád a upřímně to patří k tomu lepšímu, co lze dnes v tv vidět.

Noe (2014)

WTF?

Sedm statečných (2016) odpad!

Sorry jako, ale řekněte mi, kde se tahle hyperkorektnost zastaví? Kdybych hodnotil samotný film, bylo by to aspoň na ušmudlaný 2 hvězdy. Ale ano, nehodnotím tentokrát film samotný, ale jeho obsazení. Nevadí mi, že kovboje hraje černej, protože děj je zasazen do doby po občanské válce, takže při troše dobré vůle se to dá za určitých okolností (pokud by byly ve filmu řádně vysvětleny) akceptovat. Ale udělat kovboje z Číňana, kdy v Číně v téhle době ani nevěděli, že nějaký jůesej existují, už je fakt moc. Navíc v remaku nejkultovnějšího ze všech kultovních westernů. Tohle si opravdu nezasloužil.

Einstein - Případy nesnesitelného génia - Kinetika (2020) (epizoda)

Velice příjemný překvapení na české televizní stanici. Neřeším naivitu, správnost teorií, logiku apod. Hodnotím to, jak seriál funguje a baví. Kotek je v roli bezkonkurenční, Čmaňa je prostě skvělej, jen Polívková je tak trochu prkenná a do této role se mi moc nehodí. Uvidíme, co přinesou další díly, ale zatím je to po letech český počin, který mě zaujal.

Vyšinutý (2020)

Ale jo, takovej slušnej průměr to je. Děj je celkem svižný, i když spousta věcí je trochu nelogických a konec trochu odfláknutý, nemastný neslaný. Ale narovinu musím říct, že jsem se docela bavil

Španělská chřipka (2021) (TV film) odpad!

Tak tohle je dobrá propagandistická sra*ka natočená zřejmě, aby zviklala všechny "popírače" covidu a zbytek lidí se zdravým rozumem. Tak jednostranně natočených dokument jsem dlouho neviděl a doufám, že už ani neuvidím.

Melancholie (2011)

Tak toto bylo fakt na ho*no! Takové to velké smradlavé ho*no! Těšil jsem se na pořádnou postapokalyptickou řežbu a dostal jsem ho*no! První hodinu jsem opravdu protrpěl, protože se v ní dělo ho*no. Řekl jsem si, že to musí být přece lepší a přetrpěl jsem i druhou hodinu a ono to bylo jiný... Dostal jsem dvakrát tak velký ho*no. No upřímně, zbytek filmu jsem už ani nedal. Měl jsem se na to radši vys*at a potom hodinu zírat do mísy na výsledek mého snažení. Výsledek by vyšel na stejno.

V síti 18+ (2020)

Hodnocení bych rozdělil do dvou častí. První je zvolené téma, které je určitě silné a je potřeba se mu věnovat. Jako táta se děsím toho, že moje dcera může na netu narazit na takový prasata, kterým, kdybych to zjistil, uříznu péro i s koulema. Druhá strana je zpracování a forma dokumentu, který bohužel spadá do průměru. Z tématu se dalo dostat podstatně víc.

3Bobule (2020)

3bobule, 3 filmy, 3 režiséři a 3x jinak. Jednička ode mě dostala 4*, dvojka všech 5* a tohle je takovej průměr. Takže když tři bobule, tak 3*. Jednička byla fajn podová komedie. Dvojka streštěná komedie, ale bavila mě. No a tady jsem tak nějak na rozpacích. Komedie už to není ani omylem, Zda celý film jsem se zasmál tak 3x(asi symbolicky). Drama? To taky úplně ne. Scénář je taky takový nemastný neslaný a celý film se nic neděje, je to tak na jednu hvězdu, ale.... Jednu přidám, protože Bobule jsou moje srdcovka a jednu přidám za Terezku