Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Tak ono už je to celkem klasika, že jakýkoliv mezinárodní formát soutěže nebo zábavného pořadu, který se přenese na tuzemské obrazovky, stojí za ho....uby. No a ani Survivor není výjimkou. Chápu, že v českých podmínkách je těžký připravit opravdu kvalitou odpovídající pořad. Ale tak ať se na to vyserou

Stážista (2015)

Film je úplně o ničem. Nemá žádnou zajimavou zápletku, nemá pointu a nikam nevede. Je to vlastně takový portrét jednoho měsíce důchodce v práci. Film stojí a padá na hereckých výkonech a nutno říct, že ten DeNirův je excelentní. Ale jinak film nenabídne nic, mimo klasického klišé, že mladší generace vlastně nic neumí, nic nezná a stojí za hovno. Film neurazí, ale ani nenadchne a asi si ho znovu nepustíte. Takový šedý průměr.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Tohle byla první pohádka, na které jsem byl asi v 6 letech v kině. A už jen z té nostalgie nemůžu dát míň. Ale i bez ní je to jedna z nejlepších pohádek, která u nás byla natočená. Až mi po x letech vyrazilo dech, že tuhle pohádku natočil Troška. Jen by mě zajímalo, kdy mu tak hráblo, že začal točit ty svoje sračky.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Asi už se člověk musí smířit s tím, že klasickou pohádku už u nás nikdo nenatočí. Takže v tomto případě se dá říct, že je to celkem povedená pohádka. Krásné exteriéry, pokud měl být záměr přiblížit se Ladovým obrázkům, tak se to celkem povedlo. Obsazení taky na dnešní dobu nadstandardní. Terezka je prostě TOP, Sokol jako Sirius vyloženě baví, Geislerka si zapornou roli vyloženě užívá, Kotek trochu za očekáváním, ale taky v pohodě. Na 5* to sice není, ale lepší 4 si zaslouží. Určitě to není na ty ho*na, co tady někteří rádoby kritici melou.

Red Notice (2021)

Žánr akční komedie. Co má za úkol? Akci a pobavit. A to splnila na 100%. Reynolds s Johnsonem fungují, i když to z větší části tahne Ryan. Děj je trochu předvídatelný a postupem času ztrácí trochu dech, ale pořád je to nadprůměr ve své kategorii.

Deníček moderního fotra (2021)

George a Terezka jsou poslední léta zárukou toho, že s výběrem českého filmu nešlápnete vedle. Deníček už znám z původního blogu a musím uznat, že film není zase tak úplně výživný, ale i tak patří k tomu lepšímu, co se v poslední době natočilo. A hlavně, u takových filmů se má divák bavit a neřešit ho*na (tady doslova) a já se po dlouhé době u české komedie bavil.

Tlouštíci (2020) (pořad) odpad!

Tak tohle je opravdu bizar. Tlustoprdi se přihlásí do televize, aby všem ukázali, jak jsou nechutně tlustý. Viděl jsem jeden díl jako srovnání s "jste to co jíte" a stačilo. Ta ženská tři p*dele výmluv a nakonec něco málo shodila. Ale věřím tomu, že po natáčení se vrátili zpět k "normálu". K blití

Nikdo (2021)

Jak už tady někdo psal.... Je to takovej John Wick feat. American beauty. Trochu jednoduchej příběh, ale zábavy 110%.A vidět "dědu" Loyda jak to tam kosí stojí opravdu zato.

První večeře (2021) (pořad) odpad!

Jak se mohl Zdenda Pohlreichů propůjčit takové sra*ce, to opravdu nechápu.