Spiderhead (2022)

Tak tohle byla tak neskutečná nuda, že kdybych strávil tuhle dobu na hajzlu, udělal bych alespoň něco pro sebe.

Můj muž to dokáže (2022) (pořad) odpad!

Proč musí český TV zprasit každej zajímavej formát tím, že tam nacpou rádoby celebrity

Železná lady (2011)

Tohle si "The iron lady" opravdu nezasloužila. Nebýt Meryl v hlavní roli, na které film stojí i padá, bylo by to pomalu na odpad.

Stranger Things - Kapitola devátá: Hon na Vecnu (2022) (epizoda)

Seriál má bohužel sestupnou tendenci. Zatím co první díl mě vytáhla a celou první serii jsem sledoval se zatajeným dechem, poslední díl 4. série mě nechal ledově chladným. Jak už se tady několikrát objevilo, je to pořád to stejné dokola a bohužel čím dál víc stupidní. Netvrdím, že je to úplná sračka, pořád to má světlý momenty, ale tohle je prostě málo.

Muž z Toronta (2022)

Neurazí ani nenadchne. Místy slušný hlášky, digitální efekty jako od Elysia, Harelsonovi tahle role absolutně nesedí, děj je předvídatelný..... Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně nenadchne a urazí.

Sweet Girl (2021)

A mě to bavilo. Rozhodně tomu nemůžu upřít zajímavý rozuzlení, které mě překvapilo. Nejsem asi z těch zdejších hloubavých kritiků (hnidopichů), kteří hledají chybu na každým ho*nu. Jasně, když budu chtít, najdu si mouchy všude, ale filmy si pouštím proto, abych se bavil.

Maturitní ročník (2022)

Nevím, jestli zdejší osazenstvo pochopilo význam této komedie. Nekorektně ukazuje, do jakých sraček se naše společnost za 20 let dostala, jaký hovna se řeší a jak je ten současný svět úplně v hajzlu. Za mě top

Král Richard: Zrození šampiónek (2021)

Jako sorry, ale tohle je přesně ten hyperkorektní film, který ukazuje jak jedinou věc, kterou černoši dokáží dokonale, je vymlouvat se na rasismus, a tím omlouvat vlastní neschopnost. Film se úplně vyhýbá realitě a snaží se tohoto despotu ukázat jako chudáka, kterýmu vlastně všichni ubližovali, nicméně realita je úplně jiná. Jedna hvězda za opravdu skvělý výkon WS, ale jinak odpad jak vyšitej.

DREAM TEAM – Mistři dílny (2022) (pořad) odpad!

Hodně dlouho jsem přemýšlel jestli dát opravdu odpad nebo aspoň jednu hvězdu třeba za snahu nebo za Kotka, kterýho mám sice rád, ale tahle role mu, i když se snaží, prostě nesedí. Ale ono mě to opravdu nebavilo.... Pořad o "kutilech" vypadá tak lacině, že asi nějakej kutil vzal tužku a napsal námět a scénář, další kutil vzal kameru a natočil to a třetí kutil si sednul na režisérskou židli a všechno to pořádně dokurfil.