Instalatér z Tuchlovic (2016)

A me se ten film libil. V mnohem pripomina Václava a tyhle filmy mam rad.

Linka 112 (2018) (pořad) odpad!

Tohle je takova sracka, ze ani to hovno, ktery jsem vysral po opici, takhle nesmrdelo! To je takovej problem udelat reportaze z realnych zasahu?

Chata na prodej (2018)

Opět jsem asi jiná sorta lidí než většina hodnotících tady. Jinak si nedokážu vysvětlit to vysoký hodnocení. Naprosto zbytečný film, který kdybych neviděl, o nic bych nepřišel. Začátek byl slibný a těšil jsem se, že by to mohla být po dlouhé době dobrá komedie. Bohužel se to pak zvrtlo v něco, co nemá hlavu ani patu, pointa žádná. Hvezda je za moji oblibenkyni Terezku.

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Jako uplej odpad to neni, ale proti Zdenkovi je to suchy, mdly, bez energie. Zdenek byl persona, autorita, vedel o cem mluvi. Ono mit restauraci a mit restauraci je dost veljy rozdil. Myslim, ze tihle dva dlouho nevydrzi.

Tátové na tahu - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Tak nevim, na serial jsem se podle ukazek tesil, ale uprimne receno v upoutavkach asi bylo to nejlepsi a zbytek je jen omacka. Serial se sice tvari, ze by mel byt komedialni, ale vtipu je v nem poskrovnu, dej se priserne louda a pokusy o humor jsou spis tezkopadne. Pro me docela zklamani.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Rozhodoval jsem se mezi 4 a 5*, Napad, namet a akce je na 5, ale za ten trapnej konec, ktery snad Spilas jinak nez srdceryvne a dojemne neumi, dam proste 4, ale lepsi 4 😀

Blade Runner 2049 (2017)

No tak to zase byla jednou ztrata 3 hodin. Zbytecny film naprosto o nicem. Bez akce, bez napadu, bez myslenky. Jedna hvezda je za dedecka Forda, jinak by to bylo na odpad

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

Nejak nechapu, jak z vraha (podle nezavisleho soudu) muzeme delat v CR medialni hvezdu. Uz se ani neresi, jestli to udelal nebo ne, ale verejne se tu oslavuje gangsterstvi 90. let. Vloupacky do bytu, podvody, vydirani apod. jsou tu podavany jako neco, co je naprosto v pohode a normalni. Je to neco nechutnyho a opravdu odpad, mozna jeste pododpad.

Cesty k úspěchu (2012) (pořad)

A dam tomu 5* Uz jen kvuli tem ubozakum, kteri v zivote dokazali ho*no, a proto maji potrebu davat odpad poradu jen proto, ze ukazuje uspesne lidi, kteri si svuj uspech vybudovali praci, nikoliv okradanim. Holt uspech se v nasi zemi neodpousti.