Vincentův svět (2015)

Seriál jsem poprvy, asi behem tri dnu, shledl cely a bavil me naramne. Tim padem uplne nedokazu posoudit, jestli flim funguje sam o sobe nebo ne (ale podle komentu a vetsiny recenzi asi jo). Kazdopadne pro me slo jen o natahlou epizodu serialu, kde se vytratilo napeti a humor sel z eRkovyho na PG12. Takze bohuzel trosku zklamani, na druhou stranu jsem ale rad, ze si tenhle serial vydobyl aspon nejakou finalni "tecku, i pres to, ze posledni dil serie to zvladl relativne

Odebrat z přátel (2014)

Zaslouzena hvezda navic za provedeni, takova blbost a coto muselo dat prace :) Ale i v ramci hororu to pro me fungovalo slusne, doporucuju shlednout na kompu, ten pocit se jeste umocni (necekal bych, ze nekdy neco takovyho reknu, ale je to tak) :)

Godzilla (2014)

pojmout "blockbuster" timhle zpusobem mi nevadilo vubec, v poradku, vlastne ani moc nechapu, pro zminovat odkazy na starou godzillu a indie rezisera, o to tu moc nejde. Chybi tomu poradnej scenar a dramaturgie, moc casto se mi nestava, ze bych se ve filmech tak casto ztracel jako tady. Ale rezie, kamera a vyprava za jedna.... takze ve vysledku lepsi tri, ale nadeje a ocekavani nenaplneny

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Dokázal bych představit trošku větší spád a uzavření některých dějových lilnek buď lépe nebo úplně, ale i přesto slušné 4 hvězdy a těším se na druhou sérii

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

tak od tretiho dilu mam ne uplne prijemne mrazeni v zadech, ze tenhle porad nahle skonci, az autora reportazi najdou mrtvyho ve skarpe. Coz teda asi znamena, ze to, co dela, dela dobre. Nebyt jeho tendenci nekdy prilis tlacit na pilu sam lehce prekrucovat fakta a navadet (Praha vs. Krnacova), bylo by to za plnych pet

The Comedians (2015) (seriál)

Zrušeno po první sérii a je to trošku škoda. Není to na první dobrou pro každýho, ale kombinace pseudodokumentu ala the office a bizarnich situaci z televizniho prostredi ala Episodes me ve vysledku bavila dost, stejne jako ustredni dvojice. Ale ratingy byly holt dost mizerny, skoda.

Fargo (2014) (seriál)

zaslluzene 4 hvezdy, sklvele zvladnuta dramaturgie. kam se v tomhle hrabe prvni rada tru detective. vadilly ale fakticke chyby (zpusoby policejnich slozek obecne, moc neverohodne) a prehravani Freemana (i kdyz hozboznuju, jeho postava je v tom neumetelstvi lhani az moc presvedciva)...jinak ale moc peknej zazitek

Ted a spol. (2009) (seriál)

Zbytecne podkopane od nekterych mistnich odborniku, kteri hodnoti po prvni epizode (zminovane jeceni uz ve druhe epizode ani v dalsich neni...) tak jako sorry, ale to je jak hodnotit hudebni album po prvnim songu nebo film po uvodni pulhodine. Klasicky nesvar serialu na csfd. Kazdopadne, za me zaslouzenych 70%. Ma to spad, vtipne to je, postavy prijemne ujete (misty mi to pripominalo scrubs, ale to jsem spis jen ja).Dobre napsane absurdni postavy a dobry casting. Ted i Harrington tady davaji smysl, neni to hlavni postava, ale spise vypravec a stoji mezi dvema svety a je proste tim normalnim prvkem, moc nechapu je ho kritiku tady a postavy samotne. Dostal jsem se k tomu o dost pozdeji a ted me trosku zpetne mrzi, ze si to nevyslouzilo vic serii. Dobre zvladnuta oddechovka

Zázračné dítě internetu: příběh Aarona Swartze (2014)

Zvlast pokud si clovek uvedomi, ze je to prace jednoho coveka od rezie, scenare, a castecne strih, tak klobouk dolu. jak mi u dokumentu vadi hrani na city a orchestralni dojemna hudba, tak tady proste ani trosku. A hlavne, Aarona jsem par let sledoval, takze obsahove nemam namitky, i kdyz, jako kazdy dokument podobneho smeru, muze byt trochu tendencni pribehu. Jenze u tohodle pribehu se tendencnost omlouva naprosto.

Creep (2014)

Ten popisek "komedie" je trosku nadnesenej teda a "romanticky" me popravde rovnou rozesmalo Ale teda FUJ FUJ FUJ FUJ! Takhle creepy (pardon, to se nabizelo) film jsem dlouho nevidel. Duplasse mam cim dal vic rad, fakt ze jo. A takovej hezkej kamaradsoft jen ve dvou lidech, kterej funguje, to je jeste plus navic. Pak, ze to nejde