MOST! (2019) (seriál)

Spíš lepší průměr. Laťku nastavenou prvními díly to neudrželo.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Vtipné, hravé, vizuálně zajímavé, slušně podkreslené hudbou a kdo pochopí i ty popkulturní odkazy, bude si chrochtat.

Bojové nasazení (1986)

Myslím že chápu, jak ten film měl vypadat, ale rozhodně tak nevypadal. Pár Eastwoodových hlášek to nedokázalo zachránit a tak z toho vznikl jen takový dlouhý a nevtipný M*A*S*H.

Apoštol Pavel (2018)

Nečekal jsem zázraky, spíš jsem doufal, aby to nebyl úplný průšvih. A navzdory příběhové vatě, která nastavovala kompilát úryvků z různých knih Nového zákona a tomu, že to bylo celé takové meditativní, proložené Pavlovými meta-vzpomínkami, to dopadlo jako celkem přijatelná interpretace, i když výtek bych pár určitě měl. Tak tři za snahu a za vtipného Lukáše.

Máš ji! (2018)

Je to asi divný, ale čekal jsem od toho trochu víc. Slabší tři.

Oscar (1991)

Jako veliký, opravdu veliký fanda původního filmu z '67, musím hodnotit takhle. Sice jsem se párkrát upřímně zasmál, ale stejně jako vždycky, když se dělají americké remaky francouzské klasiky, nedopadlo to nejlíp a při sledování Stalloneho hranaté brady mi pořád hlavou rezonoval Luise a Filipovksý. Promiň Slyi.

Oklamaný (2017)

Slabší tři. Čekal jsem teda trochu větší dusno. Cítím se takový... oklamaný.

Koupili jsme ZOO (2011)

"I like the animals... but I love the humans." Pod to se klidně podepíšu. Není to velkofilm ani něco o čem bych musel týden přemýšlet, ale přesto film velmi příjemně překvapil.

Jak balit holky na mejdanech (2017)

S malou kapkou nedočkavosti vyhlížím ten okamžik, kdy začnu koukat na normální filmy. Byl to bizár, ale nakonec skoro i slzička ukápla, tak nemůžu dát jen tak tři.