Místo u moře (2016)

Během sledování jsem málem umřel nudou. Casey s patologickou potřebou být potrestán se prdelí od ničeho k ničemu, ne a ne se rozpovídat a zbytek filmu je sestřih každodenních situací průměrného Američana. Ale atmosféru to má dobrou a hraje tam pěkná hudba.

V hlavní roli Pancho Villa osobně (2003) (TV film)

Na čtyři ten film asi není, ale musím trochu vyvážit místní nízké hodnocení, protože na to že to je televizní film, je tahle neznámá kapitola z dějin zpracovaná poutavě a koukatelně. A otevírá nejednu morální otázku.

Mys hrůzy (1991)

De Niro dokáže být fakt ďábel.

Bitva kuchařů (2017)

Jen asiati dokážou ze soutěže kuchařů udělat akční film. Lepší tři.

Světlonoš (2005) (studentský film)

No vida, to nebylo vůbec špatný. Jsem netušil, že se něco takového v tej naší kotlině urodilo.

Tanečník (2016)

Bezmála pět. Zdařilý a výmluvný dokument, který bych nečekal, že mě zaujme.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Těžko hodnotit. Pokoj jsem neviděl, ale ten tvůrce bude asi pěknej magor. Jinak co k tomu říct? Dokoukal jsem to na čtyřikát, takže The Room si asi nedám.

We Are Your Friends (2015)

Je pravda, že jsem si u toho občas podupával, takže ta muzika má něco do sebe. Bavily mě ty tvůrčí fáze a Wes Bentley. Ale jinak spíš průměr.

Bright (2017)

Do půlky je to standardní policejní drama a lá osmdesátá léta, kde bělocha nahradil černoch a černocha ork. Pak už je to ale pád na pád a všechno vybuchuje, lítá, umírá a pobíhají tam podivní tvorové hledající kouzelnou hůlku. Když si odmyslím všechna ta klišé, tak na jedno podívání to nebylo nejhorší.