Světáci (1969)

Nemůžu říct, že nejlepší, protože to je těžké říct, ale určitě jedna z TOP5 českých komedií/filmů. Nezapomenutelné hlášky, fantastické mužské i ženské herecké trio a do toho skvělý Oldřich Nový. Film, který nikdy nezestárne a u kterého se budete smát, ať už je vám 20 nebo 80.

Pavouci útočí (2011) (TV film) odpad!

Samozřejmě kravina, což jsem čekal, ale tentokrát naprosto nezábavná a trapná.

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

O trošku lepší, než poslední Wynorskiho filmy. Lepší hlavně v zábavnosti, protože je tu celkem dost dialogů a scén, u kterých se parádně zasmějete. Děj i triky jsou samozřejmě ubohé, herci též, ale kdo si přečte název filmu asi Shakespeara nečeká. Navíc se mi zde hodně líbila ta sheriffova dcera, ta byla labužní. Bohužel tu opět nejsou vidět kozy, jak je už poslední léta Wynorskiho zvykem.

Požírač kostí (2007) (TV film)

Kupodivu jsem se nenudil. Dvakrát jsem se dokonce zasmál, v obou případech kostlivci a jeho "koni".

Smrtelná lavina (2005)

Tentokrát se nám pan Wynorski rozhodl vykrást Cliffhangera a dodal k tomu ještě ruské špiony toužící po návratu slávy Sovětského svazu. Kravina, kterou nezachrání ani krásné scenérie Himalájí. Kde jsou ty časy, kdy Wynorski v 80. letech točil příjemné a vtipné béčkové horory.

Nestvůra z hlubin (2004) odpad!

Tohle byla píčovina nejvyššího kalibru! Snaha o vykradení Cameronovi Propasti v hlavní roli s Eddiem z Pobřežní hlídky. Slátanina na entou. Nebudu tu psát o příšerných efektech hlavního parazita, jelikož kdo zná jméno režiséra, nemohl ani čekat nic jiného. Takže to jako mínus neberu. Jako velké mínus ale beru, že jsem se celou dobu hrozně nudil, což se mi u jiných jeho filmů, i když to byly podobné píčoviny jako toto nestávalo.

Půlnoční pomsta (2001)

Béčkovej thriller, kterých se v devadesátkách natočilo spousta. Zaujme především krásnou hlavní představitelkou, která si to rozdá jak s manželem, tak synem její sokyně.

Poslední plavba (1999)

Erika Eleniak si asi oblíbila filmy s únosem na lodi. Nicméně srovnávat tuto hrůzu se skvělým Přepadením v Pacifiku je jako srovnávat Carmen Electru a vaší 60 letou sousedku. Triky děsivý, herci hrozný, nuda, zásobník se 100 náboji, muška všech je horší než pětiletého dítěte. Ani ty kozy se neukážou, takže vlastně vůbec nevím, za co tu jednu hvězdičku dávám.

Ostrov amazonek (1994)

No, co k tomu říci :D. Wynorski a Ray se nechali inspirovat Spielbergovým o rok starším Jurským parkem. Ale inspiraci hledali jen v dinosaurech, nikoliv v příběhu či speciálních efektech. Ale to samozřejmě ten, který dané pány zná ani nemohl očekávat nic jiného. Jako vždy uvidíme spousty koz (pěkných), samé mladé amazonky na neznámém ostrově, vojáky ztroskotané na neznámém ostrově, dinosaury žijící na neznámém ostrově a klasicky spoustu vtipných a úsměvných hlášek. Film se nebere vážně, ale přesto nemohu hodnotit líp, protože na rozdíl od starších Wynorskiho snímků, tady jsem se i nudil.

The Haunting of Morella (1990)

Seriózní a je třeba poznamenat že i velmi povedený gotický horor od mistra béček pana Wynorskiho. Corman je tam cítit na sto honů, jen ty kozy tam v těch 60. letech neměl.