Všemocný (2011)

Já jsem víc než spokojená. Možná je to tím, že Bradleyho prostě můžu a hledím na něj i kdyby jen kydal hnůj, ale tenhle film se mi líbil. Zabavil mě a já už po dvaceti minutách věděla, že se z něj budu nadšená a taky že jo. Žádné křečovité scény, žádné přehnané drama. Prostě ideální film na sobotní večer. Někomu se to nelíbí někomu zas jo, no prostě každý je jiný a já myslím, že si tento film zaslouží krásné čtyři hvězdičky .......pro z měnu je to zase o něčem jiném.

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Tak, jednička se ještě dala dokoukat, ale tohle .....probohaaaa. Tohle je děsivý a to jsem teprve zkoukla prvních 20 minut. Aspoň, že ty herecké výkony už nejsou tak děsně trapné. To jsem fakt tak blbá, že jsem se podívala i na tento druhý díl??? Asi jsem sadomasochista se zálibou v sebepoškozování, jináč to není možné... Jen se modlím, aby náš žralok už nemohl s ničím bojovat ..... i když ....takový mega pavouk, mega had, mega pták ......ty by možná náš megažralok ještě zvládl, ale v posledním díle nastoupí mega blbost a proti té už by neměl šanci

Megažralok vs. obří chobotnice (2009)

Použiju slova Arnolda Rimmera: Tohle byla ta nejhorší p....na, na kterou žel bohu, musel spočinout můj zrak. No otevřela jsem to a koukám 18% a samej odpad to přece nemůže být tak děsné. Ovšem už název mi měl napovědět, že na tento film už nestačí abeceda, protože i Zedkové filmy bych tím urazila. Dávám hvězdičku za Lamase a to je asi tak všechno. Hudba, která by měla dramatické scény doprovodit jaksi chyběla, protože při jedné melodii jsem čekala na napadení, ale ještě v půlce dramatického stupňování byla obě monstra v sobě. Nikdy bych neřekla, že existuje mizerný herecký výkon. proboha, doufám, že hlavní představitelé už nikdy nic nenatočili, protože větší drama jsem zahrála já ve devíti letech na táboře. Jakože nevím co tímhle filmem chtěli tvůrci dokázat a na co ho vůbec natáčeli. Pokus o nejhorší film všech dob? netuším, ale co bylo nejvíce šokující na tomhle filmu a jediná děsivá věc? ONO TO MÁ DRUHÝ DÍL??? :-O

Dr. House (2004) (seriál)

Všichni lžou. Co dodat, je to prostě Gregory House. Je to rpostě zajímavý seriál plný hlášek se kterými chodím ještě týden. Opět jak jsem řekla u BBT občas mě děsí, že rozumím tomu o čem mluví :-D

Will a Grace (1998) (seriál)

Tenhle seriál má prostě své homokouzlo :-D Oblíbená hláška: "Mluví na mě koláčky." "My nejsme koláčky, my jsme ořezávátko."

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ujeté, ujeté, ujeté. Po první shlédnutí mi to nic moc neřeklo, protože stíhat v titulcích ty jejich fyzikálně-chemické žvatlání fakt nešlo a moje angličtina není nejlepší. Někteří z vás mě asi ukamenují, ale mě se náš dabing líbí a kouká se mi na to snáze. Ovšem víte co mě děsí nejvíc? Po prvním ročníku na vysoké a opětovném zkouknutí seriálu ve zkouškovém období, jsem občas i rozuměla o čem to hergot mluvili...

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ty jeho děti občas lituju, protože vím jaké to je a znám to :-D Barney je prostě dokonalej. Jediné co mě štve je, že čím jsem dál tim častěji si pokládám větu zda se jejich matky vůbec dožiju...

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Další větev Hvězdné brány, kterou mám občas raději než originál. Herci jsou nanejvýš sympatičtí a zápletka se skvěle rozjíždí. Navíc miluju interiér Atlantidy. Tenhle seriál má prostě své osobní kouzlo, i když se veze na slávě původní SG-1

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Prostě klasika ze světa sci-fi. Není snad jediný člověk, který by neviděl aspoň jeden díl. Je to prostě scifárna a i když některé díly byli slabší převládají ty dobré a já se k tomuto seriálu vždycky ráda vrátím. Ale ten závěr bez O´Niella prostě není ono, i když se to Ben Browder snaží napravit.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Dokoukána 4. serie a z té jsem nadšená. Ti co očekávají Stmívání jsou naivky. Prostě konečně seriál o upírech, vlkodlacích a bůh ví jaké havěti ze kterého vás ze vší té sladkosti bolí zuby. Hlavní postavy dokonce i umí dělat chyby a nejsou skvělí jedineční a dokonalý. Bude to znít divně, ale konečně něco reálnýho :-D Drama, sex, krev, oběti a hlavně šílená zápletka. Dokonce i na Annu Paquin jsem si zvykla, ale řadu od řady se mi Stephan Moyer, alias Bill prostě protivý a možná jsem divná, ale já už od první řady zbožňuju Erica a proto mě 4. řadou prostě potěšili a bohužel jelikož knižní předlohy vyšly pouze v AJ tak si prostě musím počkat na další řadu a čekat jak to dopadne :-D