Iron Man 3 (2013)

Bála jsem se, že příjdou s trpitelem lidstva a představí nám Tonyho jako trosku, která se opět vzpamatuje, ale naštěstí se mé obavy nenaplnili. Tony zůstal Tonym a já se smála od začátku až do konce. Užasné akční scény a vtipné hlášky způsobili, že mi bylo líto, že je konec. Tenhle film budu milovat. Ben Kingsley byl báječný a to hlavně na konci. Šla jsem na hlaškami sršícího Starka a toho jsem dostala, u mě zatím letošní bestovka a půlnočně narvaný sál mi tu atmosféru ještě více obohatil. Zvedněte prdele a vyražte, protože to fakt stojí za to.

Nevědomí (2013)

No já asi byla na něčem jiném než ostatní nebo možná očekávala něco jiného, ale celý film jsem se nudila. Když to tak vezmu celý film se nic nedělo a i přes to, že to byl obyčejný příběh, tak jsem se občas cítila dost zmateně. Prostě nuda, na druhou stranu musím uznat, že vizuálně se to opravdu povedlo a pohled do budoucnosti byl jemný a decentní nic co by bylo přehnané,Bohužel tomu ani nepomohl můj odpor ke Cruiseovi i když poslední dobou točí solidní kousky, ale wow je mu padesát je skáče si tak jak dvacítka :-D . Asi jako koukat do zahrady, moc pěkné kytičky, ale duše nikde, ten film opravdu nepotřebuji vidět dvakrát. .... ale stahuju si soundtrack :-)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tohle bylo opravdu - kuriózní. Těšila jsem se a zbytečně. Nová pohádka, která nás naučí spoustu a spoustu sprostých slov. Čekala jsem pořádnej nátřesk a o jaksi nepřišel. Všude stříkala krev a já jen hmm? (v Djangovi taky a bavilo mě to) Postava Mini mi tam přišla naprosto k ničemu a tak nějak navíc. Jako těším se na to až příjde dabing a uvidím tekoucí vnitřností a ječící ženskou: Jeníčkuuuuu!!! jako to mě asi odzbrojí :-D Jinak 3D udělaný dost pěkně ne jak u jiných filmů, kdy film skončí a to že je to 3D vám prozradí akorát otlačený nos. Ale zas nemůžu říct, že by tam nebylo pár dobrých hlášek, ale i když jsem šla na bčkovej film, tak teda nic moc, očekávala jsem něco lepšího. Možná kdybych se u toho nestihla nudit, tak by to nebylo tak hrozný...

Nespoutaný Django (2012)

Z filmu jsem byla rozpačitá když jsem na něj mířila, ale závěr je, že miluju Taratina. Jasný občas se to trochu vleklo a možná bych i film o půl hodinku zkrátila, ale i tak z nějakého neznámého důvodu, jsem měla po celou dobu na rtech úsměv. Možná je to spíš důkaz toho, že jsem na hlavu, když se směju jak krev stříká a lidi umírají, ale i tak film mě bavil. Bavil mě úplně jiným způsobem než ostatní filmy, prostě jsem se zvráceně pochechtávala a i když scéna s pytli mi přišla jakoby se tam nehodila, na ní jsem se smála nejvíc. Na konec jsem se strašně těšila v očekávání co s tím udělá. Nějak jsem očekávala větší prožití závěru, ale svoje "bum" jsem dostala a hned vyletěl celý barák do vzduchu. Je to úžasný film a rozhodně stojí za to se na něj podívat a zatím je to má letošní č.1 ....... zvráceně jsem se bavila Ou a zapomněla bych na hudbu .......něco úžasného, naprosto nezapadala do období filmu, ale myslím, že když krev stříká ani tam nejde dát jinou :-)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Film o tom jak parta nýmandů putuje z bodu A do bodu B. Chvíli jedou, chvíli jdou, ale hlavně tedy utíkají. Je to umění natočit to tak, aby film zabavil, ale zadařilo se. Střídal se humor i boj a já neměla nutkání přetáčet film. (což u LOTR mám) Mě se to líbilo, vizualizace a efekty nádherné a já nevím jak vy, ale já se na Nový Zéland okamžitě stěhuju :-D. Trochu jsem se toho bála, ale naštěstí nebylo čeho. Freeman mi do role perfektně zapadl a nevadilo mi se na něj koukat tři hodiny (na Wooda nemůžu). Ono možná srovnávat s LOTR není správné, ale bohužel film má staršího bratra a ten je dělaný pro ten pocit, pro fanoušky a tu krásu. U Hobita mám spíš pocit, že se snažili udělat co největší dojem a vytřískat z toho co nejvíc, ale to je byznys, bohužel. Přesto mě film zabavil, tím pádem splnil svůj účel. P.S. KIno, dabing, 3D - ta šiška mě málem trefila a sežehla obočí

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Popsala bych to asi jako NÁŘEZ. Nic složitého, nic u čeho byste museli myslet, ale těch hlášek a narážek jsem si vážně užila. Prostě největší akční filmy vcucnuté do Expendables 2. Bavila jsem se a o to šlo, i když tolik mrtvých jsem dlouho neviděla :-D Možná Maggie mi tu nadměrnou dávku testosteronu trošku kazila. Moje oblíbené akční filmy se sešly, pobavili mě, takže úkol splněn.

Hotel Transylvánie (2012)

Já se bavila. Dabing animáků nám prostě jde a Rychlej to zas dokázal. Mohla jsem se umlátit smíchy při budíčku, zombie pomocnícíh a vsuvce o Stmívání. Drákula mě bavil a ten človíček taky. Jen tedy hlavní hrdinka byla trošku nudná, ale zase to vyvážil vlk a jeho banda fakanů a sprchující se kostlivec. Šla jsem se bavit a bavila jsem se, je to pohádka pro děti, takže člověk nemůže čekat nic hlubokomyslného a jestli tam na to někdo šel, že dostane nový pohled na život, tak je dost na hlavu. Smál se celý kinosál a 3D bylo dost zbytečný, ale nelituji. Doporučuji každému, kdo se chce monsterpobavit :-)

Sněhurka (2012)

Tak právě zkouknuto. Když pominu fakt, že první co se mi vybavilo při pohledu na sněhurku, byl Brežněv, tak se jedná o zdařilý film. Proč já lezla do kina na tu druhou. Tady se člověk i pobavil a nemusel poslouchat nadržený dýchání (Stewartka fakt neumí dejchat) Princ simpaťák, Robrtska si úžasně zahrála mrchu a ty její hlody na začátku mě též pobavily. Zkrátka a dobře, pěkný, vtipný, oddechový filmek. Trpaslíci, taky slušní úleťáci. Takže já určitě doporučuji zkouknout. A navíc na konci jsem koukala na Seana Beana a toho já zbožňuju, takže též plus :-D ....jen teda mohli vynechat to infantylní zpívání na konci ....

Australská apokalypsa (2010)

No jediné, co mě na tomto filmu zabavilo a pobavilo, tak byl komentář Verbal, který mě velice rozesmál :-D Také bych to tak cítila :-)

Total Recall (2012)

Dnes jsem zkoukla oba Recally. A myslím, že tomu letošnímu se podařilo přiblížit tomu původnímu. Děj odsýpal, hudba bravurní a i to okolí bylo simpatičtější než z původního, ale ta dějová promyšlenost trochu haprovala. Když ale zapomenu, že je to remake a budu to brát jako samostatný film, tak je to ucházející, vizuálně úžasné, ale dějově nic moc. Je to tak 50/50. Navíc nemám ráda Jessicu Biel :-D