Svatyně (2008) (seriál)

Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na zvláštnost okolí. Také jsem si musela zvyknout na představitele Willa (nezvykla), ale toho vyvážili všichni ostatní. Prvních pár dílů bylo sice kostrbatých a zvláštních, ale kvalita seriálu se stále zvyšovala. Amanda je úžasná a na díly s Nikolou Teslou jsem se těšila ze všeho nejvíc, protože jsem věděla, že se pobavím. Seriálu nechybí atmosféra, napětí i vtip Po zkouknutí posledního dílu 4. řady mi bylo dokonce i smutno, že už se dalších dílů nedočkám. Hold si budu muset jít hledat nějaký jiný seriál

Já, Frankenstein (2014)

100 a 1 způsob jak nepřijít dveřmi. Film je o tom, jak se dají rozflákat okna, zdi a dveře. Není tam snad jediná scéna, kdy by použili kliku a dokonce i chrliči, kteří jsou v tom klášteře doma, chodí oknem. Když rozbily už asi stodesáté okno, začala jsem se smát. Frankenstein mi svým hlasem občas připomínal batmana a na Eowyn bylo vidět, že je stále zamilovaná do Aragorna protože stále nevěděla co chce. Takže pokud chcete poradit, jak co nejefektivněji rozflákat okno, je tento film jasná volba, pokud ne, tak není důvod se na něj dívat. Možná jako kulisu při žehlení. Dávám tři, protože jsem se hodně nasmála

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Kouká na to celá moje rodina a mě to bolí až fyzicky. Je to jako lobotomie a citím, jak mi kazdou sekundou klesa IQ. Nechápu, jak na to někdo může koukat. Vždyť je to ploché, jak dvanáctka a pokusy o herectví zapřičiňují, že začínám plakat. Lidi vzpamatujte se!!!

Bitten (2014) (seriál)

Hm.... První dva díly nic moc, ale třetí už byl o něco lepší a dokonce se to i rozjelo. Divné je, že se těším na další díl. U hlavních hrdinů jsem pořád zmatená a oni pořád melou to svoje aniž bychom věděli o co go. Jediný koho jsem zatím nepřekousla je Clay, ten chlap je divne a mám pocit, že sám neví co je vlastně zač. No uvidíme jak půjdou díly dál, jestli budu pokračovat nebo se se seriálem rozloučím.

Thor: Temný svět (2013)

Ale jako jo. Musím uznat, že to bylo mnohem lepší než jednička, která je v podstatě o ničem. Navíc jsem se docela nasmála (metro, zmatený kladivo, kapitán Amerika, šílený Selvig). Loki si přeci jen střihnul důležitou roli a jako spravná ženská jsem si neopoměla všimnout Thora do půl těla :-D. Ovšem na druhou stranu Portmanka mi tam nějak přebývala. Je to film spíš na odreagovaní a pobavení. Boje jsou spíš potěcha pro oko než aby to bylo něco světoborného, ale i tak film nenudí a v podstatě neobsahuje žádná hluchá místa. Dala bych tři, ale proto, že jsem se vážně dost nasmála, dostanou hvězdičku navíc. Prostě krásná, vtipná, vizuální mlátička.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Mám za sebou čtyři díly a nechce se mi odcházet do práce, což je za poslední dobu poprvé co mě něco tak chytilo. Navíc Craine se docela hezky poslouchá :-D Zatím se to zdá super, děj nevázne, atmosféra je dech beroucí a oba hlavní protagonisté sympaťáci. Jen si říkám, jak dlouho jim to vydrží, přijde mi že tohle téma půjde dost rychle vyčerpat. No uvidíme, co si na mě připraví další díly.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Vezmete Godzilu a Transformers, stříknete to trochu Dnem nezávislosti a Avengery a máte Pacific Rim a víte co? Ono to funguje. Bavila jsem se a o to šlo. Herci nanejvýš sympatičtí a bojové scény vás prostě zvednou ze židle. Ideální film do kina. Bojové scény úžasné a byla to prostě úžasná megalomanská podívaná a při bitce v Hong Kongu jsem prostě jen zírala a dělala wow. Na druhou stranu většina věcí byla předpověditelná a konečná scéna mi přišla tak trochu narychlo dělaná, ale i tak jsou to silné čtyři hvězdy. Nic náročného, žádná srdcervoucí polízanice prostě jen obří roboti proti obřím vetřelcům. Oba úžasně propracované, jen si sáhnout

Osamělý jezdec (2013)

Jack Sparrow se převlékl do indiánského a začal běhat po vlecích o to to, ale byla větší zábava. Věděla jsem do čeho jdu. Johnny Depp opět bravurní a já se smála. I přes to, že má film 151 minut u kterých jsem se bála, abych se už nenudila. No ani mi to nepřišlo, nestihla jsem se nudit. Nejlepší scény byly na začátku a na konci a v hlavní roli vlak. Frčí hlášky, Armie je sympaťák a ten kůň fakt magor. Když pomineme jistou extrémnost a to že Zimmer neměl zrovna svůj den, musím říct, že jsem si film užila, bavila jsem se a byla to dobrá volba. Nečekejte nic hlubokomysléno, to u Deppa s chcíplou vránou na hlavě ani nejde :-D

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Nooo, neeee. Johne Johne. Tento díl mi přišel jako epizoda nějakýho seriálu. Takové jednoduché, nedomyšlené, jakoby to scénárista psal o přestávce na svačinu někde na záchodě. V každém díle bojujeme s drsňákem a jeho bandou. Tady bylo těch drsňáků nějak moc a přišlo mi, že to ztratilo to Pastovní kouzlo. Přišli, viděli, zničili a šli dom......co??? Sice má na svědomí dva německé "teroristy" jednoho z Kuby nebo odkaď jeden amík, no tak proč ne pro změnu rusáka, že? Co se týče děje jsem zklamaná, nic moc. Ovšem na druhou stranu vtip a výbuchy jsem dostala a McClain je moje srdcovka, takže to nemůžu úplně shodit. Fanoušci pasti to musí zkouknout a zbytku je to asi jedno. Spíš na zaplácnutí ticha, když vaříte než na nějaký večer s popcornem .....

Star Trek: Do temnoty (2013)

Ale jo, bylo to dobrý. Zase moje oblíbená kombinace - vtip a akce. Bavila jsem se, i když občas příliš mnoho informací najednou. Je tom prostě scifárna a po vizuální stránce dokonalá a když film začínal a rozjela se ta známá melodie, div jsem neposkakovala na sedačce. Nedokážu posoudit, jak se to snoubí s předchudci star treku, protože jsem na tento vlak naskočila až v roce 2009 a bohužel nemám ani chuť se pouštět do dalších 10 filmů a několika desítek řad seriálu a jejich spin-off. Možná bohužel nebo bohudík, ale prostě nevím do čeho jdu a proto jsem napnutá. Ostatní ....aaaa Khan a mají po srandě, ví co je ten hejhula zač. Já si to mohla vychutnat. Herecké výkony úžasné a záporák mi úžasně sednul. Jediné co nedoporučuji je 3D, všude to jiskří a já občas nevěděla co se tam děje. Ale jinak úžasný film a hlavní hrdiny si prostě oblíbíte :-)