• Krátkometrážní

Single Man (2009)

Nemám slov. Tolik bolesti a zoufalství,tolik krásy a lásky! To světlo a muzika! Výborný, výborný,výborný! Jdu si dát Ginfizz.

Hledám ženu. Zn.: Z Východu (2010) (TV film)

Někteří z těch chlapíků se opravdu tvářili,že hledají ženu do domácnosti? Neuvěřitelný!

Nezvaný host (2007)

Až jsem zazáviděla to vytrhnutí ze stereotypu a nadechnutí se toho nového.Působivý,výborně zahraný,přemýšlivý film.

Diane Arbus: Příběh jedné obsese (2006)

Zvláštní film s výbornou atmosférou.Skvělá Nicol Kidman, jemná i se svými ,,démony" a okouzlující Robert Downey jr..Milostná scéna při níž se tají dech. Komlikovaný a krásný film.

Černá labuť (2010)

Z této labutě se mi 108 minut tajil dech.Fenomenální Natalia a dechberoucí film.

Moje první láska (1991)

Něžný, dojemný,milý a lidský film.I po několikáté budu určitě dojatá. A to cením.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

První díl mě bavil hodně a ještě navrch to vizuální potěšení! Éterická T. Pauhofová a sexy Roden. Po posledním díle měním na 5*.Výborný .

Náměstí Spasitele (2006)

Náměstí spasitele je mistrně zpracovaný příběh o jednom manžeství,které nepřežilo .Ba co víc......Citové vydírání,nesvoboda,bezvýchodnost a deprese . Skvěle zahraná a divákovi podaná opravdu realisticky.

Černá díra (2011) (divadelní záznam)

Výborní herci v absurdní komedii. Jeden lepší než druhý. Mě pobavili. Hodně.

Píseň cvrčků (2001) (TV film)

Jak udělat nezajímavě dokument o zajímavém člověku? Takhle.