• Krátkometrážní

Submarino (2010)

Trochu zklamání po Celebration, jo a Nick byl pro mě trochu záhada. Každopádně další film o vztazích a pocitech, které nejsou vždycky ideální a těch není nikdy dost.

Vzpomínky na lásku (2004)

Drsňák a křehká krása ,tak to byla mela. Trochu jsem se styděla,že brečím nahlas u takový romantiky . Ale co se dělat, když jsou některé filmy takhle skvěle natočené,tak to člověka dostane a to je myslím ta největší pochvala diváka filmařině.

Banditi (2001)

Všichni tři jsou k sežrání :-) a scéna s Cate tančící v kuchyni a Bruce s Cate tančící na pláži jsou výborný.

Bílá stuha (2009)

Asi nejsem dostatečně způsobilá k takovému typu filmů . Uznávám zajímavou atmosféru, napětí a herecké výkony ,ale.... Těch,, ale " mám víc a vcelku jsem zklamaná.

Občanský průkaz (2010)

Výborná záležitost, na drobné chybičky fakt autentické. Vrátila jsem se do svého mládí a to je poděkování pro pana Trojana s panem Šabachem. Možná je to tím, že jsem patřila mezi ty hašišáky :-)). Musím to dát ještě párkrát a bude to možná na *****.Tleskám...Jo a měla jsem taky svýho fízla,kterej na mě čekal večer dole v domě a někdy mi dal facku. Na toho jsem si vzpomněla po letech díky tomuhle skvělýmu filmu.

Český lev 2010 (2011) (pořad)

Výborný nápad s tanečníky a tleskám p. Budařovi.

Partička (2011) (pořad)

Tak tohle je pořad u kterého se fakt bavím.Kdyby byly půlky tak dávám ještě k těm **** některý gagy nemaj chybu. Obdivuji improvizaci i když tady to mají páni ulehčené střihem. Příjemné překvapení byla Táňa Vilhelmová. Bravo.

Popel a pálenka (2001) (divadelní záznam)

Herecký koncert p. Adamové, výborná S.Stašová s paní Drbohlavovou. Já jsem se bavila a tak to má být :-)

Prostě spolu (2007)

Tenhle film je tak francouzký jak jen může být a tím pádem pro mě příjemný. Musím přiznat , že zápletka je velmi jednoduchá, ale o tom to asi není.