• Krátkometrážní

Letní bouře (2004)

Tak tenhle film jsem si s Tobim fakt protrpěla a to je dobré znamení. Jak těžké je být odlišný a ještě těžší srovnat se sám se sebou. Tenhle film ukázal obojí. A dobře.

Tajemství slov (2005)

Výborný scénář, excelentní herecké výkony, působivá atmosféra celého filmu. Skvěle natočeno. Tleskám všem vestoje.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Nenápadně plynoucí film o vztazích rodičů s dětmi. Pravdivý až mrazí. Nenaplněné představy a touhy nás rodičů v kontrastu s životem našich dětí. Leckdy opravdu zjistíme ,že se můžeme spolehnout jenom sami na sebe. Stejně to ale pořád všechno zkoušíme urovnat. Výbornej Robert De Niro v roli stárnoucího otce ,kterýmu ubývá sil....

Helen (2009)

Pár velmi dobrých filmů o narušené psychice jsem už viděla a tenhle mezi ně určitě patří. Mám zkušenosti ze svého nejbližšího okolí a vím co taková nemoc dokáže a jak zkreslenou představu má o tom všem zdravý člověk.Díky za všechny dobře natočené filmy na toto téma. Myslím, že tento je hodně blízko pravdě a vnímavému divákovi otevře oči. Mě dostala scéna - setkání matky s dcerou v bytě Matyldy. Je tak těžké nerezignovat, a pro každého je impuls žít jiný...

Toreador (2007)

Stačí ke zhlédnutí celého filmu dvě krásný tváře? Jak vidno mně jo.

Zlatá vejce (1993)

Nebýt Javiera Bardema tak bych to asi nedala. Ten toho zakomplexovaného machistického chlapíka zahrál fakt skvěle.

Po svatbě (2006)

Tak tohle je film plný emocí.Moc se mi líbil Rolf Lassgard v roli Jorgena Hanssona ,některé scény jsou zahrané tak ,že je to skoro neudýchatelné.Prostě zase jeden výborný dánský film. Nebýt konce o rozhodování indického chlapce ,který mi přišel opravdu neuvěřitelný bylo by to jasných 5*.

Oběti - Hadí tanec (2005) (epizoda)

Skvělé herecké výkony I. CHýlkové i A. Švehlíka. Příběh uvěřitelný a myslím ,že na málokoho nezapůsobí. Já jsem byla otřesená a o to jde, ne.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Tak na tenhle pořad se dívám z pouhopouhého masochismu a jsem spokojena.Co předvádí soutěžící a průvodci soutěží to nemá obdoby (obvzlášť p. Šula). Paní Mojsesová tomu přirozeně šéfuje.

Sicko (2007)

Přestože vím ,že obsah je napováženou,dokument se mi líbil.Trochu méně her na city a demagogie, by neškodilo,ale M.M. je bezesporu chlapík s talentem.