• Krátkometrážní

Svatba podle Margot (2007)

Mám ráda vztahový filmy ,ale tenhle mě fakt minul. Pro mě nuda nud a kdyby nebyla nedělní siesta tak vypínám. Jedna hvězda je Jacku Blackovi a druhá za snahu všech zúčatněných.

Nic než pravda (2008)

Výborně natočený, silný příběh s překvapením nakonec. Moc se mi líbila i křehká Kate Beckinsale. Dobrý.moc dobrý.

Co vlastně ženy chtějí? (1999)

Chytře poskládaný,citlivý,velmi příjemný film. Trochu rušivým elementem, pro mě, byla práce maskéra v příběhu " Good night, Lilli, Good night, Christine .

Capote (2005)

Excelentní výkon P. S. Hoffmana !! Tenhle film má všechno, co má výborný film mít (kamera,atmosféra .muzika atd....) a ještě jsem se dozvěděla jaký Capote asi byl (a takového jsem si ho fakt nepředstavovala). No,co chceme víc?

Symetrie (2003)

Pro mě velmi dobrý film,velmi uvěřitelný s velmi dobrými hereckým výkony a skvělou muzikou. A to na 4* stačí.

Fígle (2007)

Tak tohle bylo už moc pomalý i na mě. A taky tak nějak odnikud nikam,což někdy nevadí ,ale tady to byla tak trochu nuda. Ta třetí hvězda je za tu trochu napětí na konci.To bylo myslím povedené. A ještě obdivuji velmi civilní projev Stefka.

Je to i můj život (2009)

Velmi zajímavý příběh z úplně jiného pohledu než jsme zvyklí. Hodně o pocitech mámy,které Cameron Diaz zvládla myslím slušně ( pro mě překvapení). Až ten konec byl pro mě trochu moc doják .

Hra smrti (2010) (TV film)

Tenhle dokument je fakt zajímavý a mě určitě někam posunul. Bohužel zpracování tématu nic moc.

Román pro muže (2010)

Pro mě podprůměrný český film, ale skvěle zahraný, v podstatě od všech zúčastněných. Takže hercům patří ta třetí *.