Love, Death & Robots - Mrtvý úhel (2019) (epizoda)

4/10, 11. nejlepší díl. Narozdíl od Suits tady chybí nějaké pouto s postavami, ani vysvětlení, co se vlastně děje a proč by nás to mělo zajímat, čili nakonec zbude jen akce. Nicméně akce je to fakt dobrá a celé je to netrvá ani 10 minut, což tady dost pomáhá.

Love, Death & Robots - Zimova modř (2019) (epizoda)

9/10. Nejlepší díl. Co se týče příběhu, nemám slov. Nádherná filozofická úvaha skrze osud jednoho člověka. Animace na mě v tomto dílu místy působila dost lacině, což je velká škoda.

Love, Death & Robots - Šťastná 13 (2019) (epizoda)

5/10, 9. nejlepší díl. Ono to ve výsledku přijde člověku možná lepší kvůli tomu, že je to jeden z mála ucelených příběhů v celé sérii. Je to zkrátka taková pěkná sci-fi pohádka, která člověka pohladí po duši. Hodně podobné jako Suits.

Love, Death & Robots - Noc ryb (2019) (epizoda) odpad!

-3/10, 2. nejhorší díl. Věřím tomu, že originální povídka může být velmi dobrá, ale to zpracování tady prostě nefunguje. Některé věci, které spisovatel musí napsat, protože čtenář je nevidí, prostě ve filmu být nemusí, protože čtenář je uvidí. A ano, ta animace je super, ale není vlastně ničím zajímavá. Celý díl tak jde jedním uchem tam a druhým ven.

Love, Death & Robots - Pomocná ruka (2019) (epizoda)

5/10, 8. nejlepší díl. Výborná atmosféra, ale uvěřitelnost tady bohužel není příliš vysoko, což je u tohoto nápadu dost velký problém.

Love, Death & Robots - Měňavci (2019) (epizoda)

7/10, 6. nejlepší díl. Kdo by tušil, že příběh o vlkodlacích mezi vojáky bude jeden z dílů s nejhlubší myšlenkou. Navíc se skvělou akcí a precizním pacingem.

Love, Death & Robots - Skládka (2019) (epizoda)

4/10, 12. nejlepší díl. Musím se přiznat, mě tvůrci prostě dostali. Vytvořit totálně nesympatickou postavu a nechat ji na konci vyhrát naprosto stupidním způsobem chce velké koule. A vůbec se nedivím, že je to nejhůř hodnocené epizoda jak zde, tak na imdb.

Love, Death & Robots - Dobrý lov (2019) (epizoda)

2/10, 14. nejlepší díl. Kdo by nemiloval anime? Kdo by nemiloval cyberpunk? Bohužel tady jinak není vůbec nic zajímavého. Na takhle nezajímavý nápad mi přijde 17 minut prostě moc, čili ke konci už jsem se docela nudil, ale stále příjemná podívaná.

Love, Death & Robots - Za souhvězdím orla (2019) (epizoda)

7/10, 5. nejlepší díl. Hodně dílů působí spíš jako koncept než jako celá short story, ale tady mi to vadilo asi nejvíc. Možná je to vlastně hrozně dobrá vizitka, že jsem byl na konci dílu dost naštvaný, že to není začátek celovečerního filmu, nicméně ta pachuť už mi na jazyku zůstane, kdykoliv si na tento díl vzpomenu.

Love, Death & Robots - Když převzal moc jogurt (2019) (epizoda)

8/10, 3. nejlepší díl. Ten nápad je tak úžasně absurdní, že už to by mi úplně stačilo. Nicméně geniální propojení tématu a stylu animace plus výborný sestřih nepokojů tohle posouvá ještě výš.